Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél ismerkedésben nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél ismerkedésben nincs kompromisszum?

Figyelt kérdés
Lehet bármilyen jó egy emberrel ha valami nem tetszik a nőknek pl.: nem tetszik a testtartása vagy a hangja vagy a magassága vagy az egzisztenciája stb. akkor nincs kompromisszum és viszlát
2016. jún. 25. 14:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
21%
Nincs, külsőre itélnek, méghozzá első ránézésre, tesznek azok az egzisztenciádra is.
2016. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 omba ***** válasza:
69%

Így van ez, nőnél, férfinál, mindenkinél.

Nem is lehet megmagyarázni, van aki taszít - és akkor minek tovább?

2016. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
55%

?

Ez meg milyen kérdés? Most komolyan, megint jönnek az általánosítások.....

Hogyne lenne kompromisszum, egy párkapcsolatnak ez a lényege, hogy megismerjük és elfogadjuk a párunk hibáit, korlátait, de az előnyeire koncentráljunk.

Ha veled szakít egy nő, az nem a testtartásod miatt lesz... 90%-ban nem sekélyes dolgok miatt. Legfeljebb nem szerelmes és nem húzza tovább a dolgot. De nem mondja el a valódi okot, csak ezeket ismered, amiket leírtál. De ettől még nem fog "minden nő hülyeség miatt kidobni minden férfit aki nem tökéletes". Ez tök hülyeség, akkor senkinek nem lenne párja.

2016. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 omba ***** válasza:
78%

Kedves levélíró, én egy egyszerű tény közöltem - szóval ne nekem címezd, - az emberi psziché ilyen. :D


" 1945. Május 9.

Az üzenet címzettje: omba


Az üzenet szövege: b_szódj meg akkor"


(a trágárságszűrő kedvéért átírtam :D


A választott nicked meg már most túl ellenszenves, hogy bármiféle testtartásod szóba jöhetne, ennyi.

2016. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Ez a második világháborús fickó nagyon nem normális!!!!
2016. jún. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

Tapasztalatból írom, hogy kezdetben még sokkal de sokkal toleránsabb vagyok az ismerkedés során, mint a későbbiekben egy párkapcsolatban, amikor már elmúlik a rózsaszín köd és elkezdem látni a másik hibáit.

Ha valami már az ELEJÉN zavar, az a későbbiekben százszorosan fog zavarni, úgyhogy nagyon nem érdemes belevágni.

2016. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
38%

En ugy szoktam, h ismerkedek hosszabban, utana mindenkepp minimum egyszer szexelek vele. Szex elott nem razom le altalaban a pasit. . Akkor tudom eldonteni, h tetszik-e. Lehet ronda, hanszinmegkotesem sincs. Ne legyen kover vagy husos. A testtartasan segitek. Az egzisztencia sem erdekel, mert en jol keresek. Akar meg ruhakat es cipoket is veszek neki ajandekba. En sportos, noies vagyok, arcra sok jo visszajelzest kapok: szoval nem azert vagyok ilyen tolerans, mert 150 kg-os zsirdiszno vagyok :) Regebben sokkal valogatosabb voltam. De rajottem, hogy egy tarssal jobban elvezem az eletet. Egy jo kapcsolat ket ember egymasra hatasan mulik nagyreszt.

Sracok, fel a fejjel, majd egyre tobb no rajon erre a gondolkodasmodra.

N

2016. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
10%
Jól kinéző nagyhangú nőknél nincs kompromisszum,mert hetente minimum 3-4 bepróbálkozójuk akad,van miből válogatni. Ezért kell a csendes, csúnyább ,nem feltűnő csajoknál kezdeményezni ahol éves szintem van 2 próbálkozó és annak is örülnek.
2016. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

# 7: ez mind nagyon jól hangzik, de nyilván te sem kötsz kompromisszumot olyan dolgokban, amik számodra IGAZÁN fontosak. És a kérdésben erről van szó.

Ha pl. a testtartása, vagy a hangja taszít valakinek, akkor is kap esélyt?

Vagy mondjuk oké, neked nem fontos az egzisztencia, nekem sem igazán, de mondjuk ostoba, nem lehet vele beszélgetni, akkor adsz neki esélyt?

Tehát itt inkább arról van szó, hogy a SZÁMUNKRA fontos tényezőkben tudunk-e kompromisszumot kötni. Én abban nem tudok és nem is akarok. Ami nem fontos, abból meg természetesen szívesen engedek. :)

2016. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
7%
A 2. világháborús srác vagyok, teljesen normális vagyok, s nekem ti vagytok ellenszenvesek, akik nekem beszóltok.
2016. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!