Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nektek ez mennyire esne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek ez mennyire esne rosszul? 19/L

Figyelt kérdés
Van a szomszédfaluban egy fiú akit eddig csak buszon láttam, de tudom róla hogy nagyon tetszem neki. Azonban neki van egy nagyon jó barátja és nekem a haverja tetszik. A jelekből úgy látom, hogy a haverjának sem vagyok közömbös... Szóval hogy nektek rosszul esne ha megtudnátok hogy annak a lánynak akinek hónapok óta adjátok a jeleket kitartóan, neki inkább az egyik legjobb haverotok tetszik?
2017. jan. 24. 19:15
1 2 3
 1/22 llorTllorT ***** válasza:
27%
tudja a bánat,ha falusi lennék lehet a vasvillára vetnélek 😂
2017. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
valszeg a haverjára lenne irigy meg rá neheztelne
2017. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Hát nekem nem esne túl jól :/
2017. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Rosszul esne és fájna, de idővel megbékélnék vele. A barátommal sem szakítanám meg a kapcsolatot emiatt. Először szomorú lennék majd keresnék más barátnőt.
2017. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm ezt a kedves gesztust😂😂


Igazából egyikkel sem vagyok együtt szóval nem lenne megcsalás meg ilyesmi csak már egy jó ideje adja a jeleket a srác hogy tetszek neki. A legjobb barátja nem olyan régóta, de az a lényeg hogy vele kölcsönös a vonzalom, a másikkal aki régóta udvarol vele nem :/

2017. jan. 24. 19:24
 6/22 anonim ***** válasza:

Velem volt ilyen. Sőt a csaj ki is használt közben. A "haver", aki volt az az egyik legjobb barátom volt, akivel együtt nőttem fel. Amint kiderült, hogy mi a szitu, a barátom el is küldte a francba az álnok kis kígyót.

Szóval mindketten jól jöttünk ki belőle, de a csaj meg ott maradt, ahová való :D

2017. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Örömömben a farkamat csapkodnám a földhöz. Szerinted hogy esne? :)
2017. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
A visszautasításnak, a kudarcnak senki sem örül! Én sem. De tudomásul venném a helyzetet, tiszteletben tartanám a választásodat.
2017. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 llorTllorT ***** válasza:
54%
nincs mit ,kis vidéki lány.ha csudapesten jársz szóljál ,körbevezetlek a hősök terén. 😜
2017. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok

Leginkább gondolkozz el azon, hogy ha te lennél a srác helyében, akkor neked hogyan esne ez. :)

2017. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!