Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz normális, csinos lányt találni fiatal felnőttként? Miért van túlkínálat a fiúkból mindenhol? És miért tűnik úgy, hogy több lány van kapcsolatban, mint fiú?

Figyelt kérdés
Bármerre megyek, ahol akár csak felmerül az ismerkedés lehetősége, mindenhol fiúk vannak többségben. Bármilyen társaság, szórakozóhely, közösségi klub. Elmegy a kedvem az egésztől. Tavaly egy latintánc táborban voltam, ahol szintén fiútöbblet volt. Egy tánctáborban. A sok kan mind oda megy becsajozni, szinte mindegyiken látom, hogy azért jött. Hogy én mivel vagyok különb? Semmivel, csak a frusztrációm nagyobb, mivel kisebb és véznább vagyok az átlagnál, és 24 évesen nulla tapasztalattal rendelkezem, ezért úgy érzem, nekem nagyobb szükségem lenne rá, mint annak, aki sokkal jobb esélyekkel indul nálam. Bármit találok ki, mindenütt fiúk vannak. Nincs az a társkereső vag fórum, ami ne lenne tele kiéhezett kanokkal. Gondolkozom rajta, hogy elmenjek jógázni, de fogadok, hogy ott is már épp elég fiú lesz ahhoz, hogy elvonják rólam a figyelmet, hisz a lányok egy részének úgyis van barátja. Ez a másik, hogy jó csajoknál már nem is látom értelmét próbálkozni, úgyis van valakijük. És általában véve, azt látom, hogy több az egyedülálló fiú, mint a lány. Ezt sem értem, hogy hogy lehet, hacsak nem eleve annyival több fiú születik, hogy ez ennyire feltűnő legyen. Akkor meg ráfaragtunk. Tudom, menjek el prostihoz. Sajnos annál többre becsülöm magam. Úgy érzem, megrekedtem egy régi korban, valahol a kilencvenes években, ahol a lányok még valahogy szendébbek voltak, alacsonyabbak voltak az elvárásaik, és hozzám hasonló srác juthatott normális nőhöz. Persze lehet, hogy ez csak gyerekként tűnt így.
2017. jan. 25. 19:16
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A pasik is tudják élni az életüket onnantól kezdve, hogy rendszeresen ki tudják élni az erős szexuális vágyukat. Sőt, leginkább csak onnantól tudják rendesen élni az életüket. Minden sikeres, felszabadult fiatal ember, akit látsz, meg tudja oldani viszonylag gyakran.
2017. febr. 11. 20:09
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Havonta csak egy petesejt érik meg, látszik hogy nem figyeltél biológia órán :D


A kérdéshez visszatérve. Nem tudom, hogy hol laksz, vagy milyen körökben mozogsz, de èn akárhol vagyok, akárhova megyek mindig jut egy srácra kb 4-5 csaj. És nagyon ki kell tűnnöd, hogy észrevegyem egy pasi.

Ha te nem figyelsz magadra(gondolom mem sportolsz ha vèzna vagy), akkor miért olyan lányt szeretnél aki igen? Valamit csinálni is kell azért, hogy valaki csinos legyen.


21/L

2017. febr. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A kapcsolatban levő kanok egy részének háreme van. Vagy "tízeme"...
2017. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem tiltja a törvény, hogy kapcsolatban vagy háremben (LOL) lévő nőt hódítsd meg.
2017. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
...de azt azért jó tudni, hány méter és meddig... a párja. :D
2017. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
62%
Ha tényleg "háremtag" lenne, akkor egy alfa macsónak plusz-mínusz egy nő nem oszt, nem szoroz. :D Más kérdés, hogy akik itt panaszkodnak, azok sajnos oda sem mernének menni egy ilyen nőhöz, ezért számukra marad a különféle elméletek gyártása a neten.
2017. ápr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Egyébként egyetértünk, tehát ha az ember értelmét látja, már csak bátorság kell. Én egyszer tök dzsuvásan szedtem fel a táborban azt a csajt, aki után a legtöbb férfi nyála csorgott.


A csaj 18 volt, a legtöbb kan és én meg huszonévesek voltunk.


Na nem versenyből szedtem fel, egyszerűen csak beszélgettem a lánnyal, aki tapadt rám, onnantól meg éltem a lehetőséggel.


(Próba cseresznye. Van, amikor húszból egy jön össze, és csak dugásra, hozzáteszem: ingyen. Bár nekem a kapcsolat jobban hiányzik, már akivel érdemes...)


Pedig nem mondanám, hogy az a tipikus "alfahím" volnék... Mellesleg tök vézna vagyok és voltam mindig is.


Ismered a viccet a félénk pasiról? ;)


Félénk pasi:

- Ööö... Gizike, ha... haz... hazakísérhetlek, ehhhhh? :)


Csaj:

- MEG HÁT...!

2017. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mindig azt hangoztatjak a nok, hogy nem szamit a kulso....de fentebb leirtakbol is kiderul, valamint gyakorlatban, hogy csak az szamit. Nem mindenki vegez olyan munkat, dolgozik olyan munkakorben, hogy naponta kondi teremben vagy futopalyan zarja a napot. Aki panelban nyomorog 35nm-en, annak nincs otthon semmi tennivaloja, videken maskepp mukodnek a dolgok. Csaladon belul is lehetnek problemak....stb. Es azzal vagytok elfoglalva, hogy ki sportol es ki nem, ez szamit nektek. Velemenyetek szerint ez normalis?
2017. máj. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Get a life. Aztán nem lesz gond a nőkkel. 26/F
2017. máj. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Olyan megalázó nőként azt hallani, hogy csak azért akar valaki barátnőt, mert szexelni akar. Rendben, hogy a férfiaknak nagyobb a szexuális vágya, de erre ott a megoldás, a két kezed. Nőként is megoldom masztival, ha éppen nincs párom (nem szoktam szexkapcsolatokat keresni, mielőtt valaki ezzel jönne).


A férfiak pedig nem azért vannak relatív többségben, mert régen szendébbek vagy ilyen-olyanabbak voltak a lányok, hanem mert régen mindenki fiatalon házasodott. Egy 25 éves férfi már többnyire házas volt egy 20-25 közötti lánnyal. A 80-as években édesanyám a 25 évével öregnek számított a szülészeten.

Most viszont kevés férfi (és nő) állapodik meg 30-35 éves kor előtt, így ezek a szingli férfiak - fiatal pipi jobb, illetve a 30-as nő már családot akar, ezért azzal nem kezdek alapon - mind a 20-25 közötti lányok körül rajzanak.

2017. máj. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!