Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz normális, csinos lányt találni fiatal felnőttként? Miért van túlkínálat a fiúkból mindenhol? És miért tűnik úgy, hogy több lány van kapcsolatban, mint fiú?

Figyelt kérdés
Bármerre megyek, ahol akár csak felmerül az ismerkedés lehetősége, mindenhol fiúk vannak többségben. Bármilyen társaság, szórakozóhely, közösségi klub. Elmegy a kedvem az egésztől. Tavaly egy latintánc táborban voltam, ahol szintén fiútöbblet volt. Egy tánctáborban. A sok kan mind oda megy becsajozni, szinte mindegyiken látom, hogy azért jött. Hogy én mivel vagyok különb? Semmivel, csak a frusztrációm nagyobb, mivel kisebb és véznább vagyok az átlagnál, és 24 évesen nulla tapasztalattal rendelkezem, ezért úgy érzem, nekem nagyobb szükségem lenne rá, mint annak, aki sokkal jobb esélyekkel indul nálam. Bármit találok ki, mindenütt fiúk vannak. Nincs az a társkereső vag fórum, ami ne lenne tele kiéhezett kanokkal. Gondolkozom rajta, hogy elmenjek jógázni, de fogadok, hogy ott is már épp elég fiú lesz ahhoz, hogy elvonják rólam a figyelmet, hisz a lányok egy részének úgyis van barátja. Ez a másik, hogy jó csajoknál már nem is látom értelmét próbálkozni, úgyis van valakijük. És általában véve, azt látom, hogy több az egyedülálló fiú, mint a lány. Ezt sem értem, hogy hogy lehet, hacsak nem eleve annyival több fiú születik, hogy ez ennyire feltűnő legyen. Akkor meg ráfaragtunk. Tudom, menjek el prostihoz. Sajnos annál többre becsülöm magam. Úgy érzem, megrekedtem egy régi korban, valahol a kilencvenes években, ahol a lányok még valahogy szendébbek voltak, alacsonyabbak voltak az elvárásaik, és hozzám hasonló srác juthatott normális nőhöz. Persze lehet, hogy ez csak gyerekként tűnt így.
2017. jan. 25. 19:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"A 80-as években édesanyám a 25 évével öregnek számított a szülészeten."


Mármint az először szülő nők között...


Ugyanis a 80-as években szültek olykor 30-35 évesen is a nők, legalábbis 28-30 évesen még nem kevesen: második / harmadik gyereküket.


Nem mind, de legalább a 20-25%-uk még 30 körül is szült (szülte a 2. / 3. gyermekét).


Csak a pontosság kedvéért jegyeztem meg, nehogy az előző hozzászólót félreértsétek.

2017. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!