Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha már van olyan kampány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már van olyan kampány, hogy fogadjuk el a duci nőket, akkor olyan kampány miért nincs, hogy fogadjuk el az alacsony férfiakat?

Figyelt kérdés
Hiszen őket még inkább elutasítja az ellenkező nem, mint a duci nőket.
2017. jan. 26. 07:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
87%
Már sokszor fogadtam el alacsonyabb férfit, viszont részükről a állandó frusztráltság, szájhúzogatás mindig is ott volt és sokszor be is vallották, hogy rájöttek, nekik ciki az, hogy egy magasabb nővel kell megjelenjelek alkalmakkor. Itt a gond.
2017. jan. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
93%

Mi számít alacsony pasinak? Aki nem 190 cm? Vagy aki 150?

Amúgy mindkét eset (duci nő, meg alacsony pasi) akkor necces igazán, ha komplexusai vannak, és önbizalomhiányos. Márpedig szerintem több duci nő van megelégedve magával, mint ahány alacsony férfi...

Amúgy egyrészt akkor kezdjenek maguknak kampányt az alacsony pasik, aztán kész, a duci nők is gondolom maguk kezdték el.

Másrészt meg szerintem a társadalom igen nagy része elfogadja az alacsony férfiakat (még jobban is, mint a túlsúlyos embereket - mindegy, hogy férfi vagy nő - mert hát ők ugye tehetnek róla, lehet nekik dobálózni, és őket okolni, hogy lusták, zabagépek, stb), viszont az elfogadás, és a vonzódás között nagyon sok különbség van. Én a rosszindulaton kívül kb minden emberi tulajdonságot el tudok fogadni, de attól még vannak olyan tulajdonságok, amik miatt vonzódni soha nem tudnék az illetőhöz.

2017. jan. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
10: azert ezek a csajok nem ducik, ezeknek boven akadna "hodolojuk" a kampany nelkul is. A pasik egy reszenek pont ok jonnek be. Azok, akik kampanyra szorulnak, azok nem ok, hanem az elhizottak. (Mellesleg meg ertuk azert nem kene kampanyolni, mert az egeszsegtelen testalkatot nem kene reklamozni.)
2017. jan. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
87%

Elfogadni elfogadják az alacsony férfiakat is. Miért, téged szekíroztak már a buszon idegenek, vagy röhögtek már ki? Csináltak rólad fotót, hogy aztán szétcikizzenek egy közösségi oldalon?

Gondolom, nem.

Hát, egy kövér lánynak ez egy átlagos hétköznap.


Másrészt:

Van egy pasi, akinek nem tetszenek a kövér lányok. Lehet nyomatni éjjel-nappal facebookon ezeket az okoskodásokat a telt nőkről. Hidd el, hogy akkor se neki tetszeni egy kövér lány, és eszébe se lesz járni vele.


Pont ugyanez a helyzet az alacsony pasikkal is. Ha egyszer nem tetszik, akkor nem tetszik. Értem én, hogy nem tehet róla, nem tud rajta változtani, és magányos meg szomorú.

De ettől nekem még nem lesz vonzóbb.


Azt meg ne várjuk már el a nőktől, hogy úgy álljanak össze valakivel jótékonysági alapon, hogy kicsit se tartják vonzónak. Mert lassan már erre megy elég komoly kampány itt a gyakorin, ami azért kezd elég unalmas is lenni.

2017. jan. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
19%

Ez a 'Fat Acceptance' dolog igazából nem szól másról, mint hogy nagyon elhízott nők azt akarják elérni, a nagyon jó pasik őket is dugják, ne kelljen béna férfiakkal beérniük.


Miközben fel vannak háborodva, hogy a tulsúly miatt elutasítják őket azok a férfiak, akiknek van jobb választásuk, addig hallani sem akarnak arról, hogy elhizott férfiak hozzájukérjenek. Ordít a kettős mérce.

2017. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Először is éljenek a formás lányok!


10: a képeken szereplő lányokat ducinak titulálni balgaság.


Nos igen, alacsony pasinak lenni szívás. Ettől máris jobban érzem magam - mivel legalább alacsony nem vagyok (igaz, magas sem, de nem baj).


Emlékszem régebben mindig egy "magss, vékony" srác rinyált itt, hogy nem kell a nőknek. Szóval a magasság nem minden.


(Én akkor sem vagyok alacsony, bi bi bí :))

2017. jan. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Noblesse Oblige ***** válasza:
73%

A duci nő kampány az arról szól, hogy fogadjuk el az ő megjelenésüket is. Mert azért sok helyen diszkriminálva vannak, és kapják a beszólógatást is. És itt még a vonzalomról nem is beszéltünk, mert az meg egyértelmű, hogy azt nem lehet semmilyen kampánnyal kierőszakolni. Az ember vagy erre gerjed vagy nem.

De a duci emberek (kövér) sokszor vannak elve negatívan megítélve (pedig nem is ismerik még őket). Ha megnézel duci instás lányokat azoknál egyik sem posztol ilyen "kutyák játszanak csontokkal" képeket, csak szimplán próbálják kihozni a lehetőségeikből a legjobbat. Hogy őket is embernek tekintsék ne egy rakás hulladéknak. És ami a dolog iróniája: minél inkább sárba tapossák az ember önbecsülését, annál nehezebb lesz ebből az állapotból kitörni, mert a sok negatív megjegyzés, megítélés, kifogja a szelet a vitorlából. Barátnőm is teljesen depresszió közeli állapotba volt. Nem volt már ereje semmihez. Úgy sikerült lefogynia, hogy összefogtunk a barátainkkal, és annyi pozitív energiával vettük körbe amennyi tellett tőlünk. Mindig jelentkezett a "minek erőlködjek, mindenki utál", "úgyis hájpacni leszek egész életemben", de mi azt mondtuk neki, hogy gyönyörű, és erős, és meg tudja csinálni. És amikor eljutott oda, hogy el tudta fogadni magát, meg tudott békélni magával, akkor már többé nem kellett lelkesíteni, nem kellett odafigyelni a diétára, az edzésre, mert örömmel ment és csinálta, és elérte a célját.

Ezért van az, hogy nem mernek elmenni fitneszterembe. Mert azt hiszik kinézik őket ott. Hogy lesz a sok topmodell, ők meg a rút kiskacsák akit kiröhögnek. A diéta is ilyen. Ha vékony csinálja, akkor divatos, és odafigyel az alakjára. Ha egy kövér eszik egészséges ételeket, akkor beszólnak, hogy "mi van dagi, csak nem füvet eszel?", és röhögnek rajta, mintha moslékot tett volna maga elé.


Viszont az alacsony férfiaknak csak annyi a problémájuk, hogy a párkeresésben diszkriminálják őket. Én nem láttam olyat, hogy beszóltak volna azért, mert kicsi valaki. A legjobb barátom egy fejjel alacsonyabb férfi. Együtt járunk trx-re, kettlebellre, és kick-boxra. Nagyon sok barátunk van, és nem láttam soha, hogy bárki beszólt volna neki azért mert alacsony. Vagy utcán ujjal mutogatnak rá, mert "kicsi". Esetleg menzán megszólják, hogy "egyél többet, mert nem nősz meg soha".

De ha úgy érzed, hogy téged ezek a sérelmek érnek nap mint nap, csak a magasságos miatt: akkor indítsd el a saját kampányod. Én támogatlak! Nem szeretem a diszkriminációt, főleg a külső alapon történőt. Téged is megillet az, hogy emberszámba vegyenek.

2017. jan. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
26%

"Vagy utcán ujjal mutogatnak rá, mert "kicsi"


Hát egy 150 centis férfira igenis mutogatnak az utcán

2017. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
73%
Aki egy 150 cm magas pasira ujjal mutigat, az egy retardalt, annak aztan kampanyolhatsz, ugyse erti. Az olyanoknak kar megfelelni akarni.
2017. jan. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
83%

Fogalmam sincs még mindig mi ez a hisztéria ezen az oldalon a férfiak magasságával kapcsolatban.

Ugyanolyan embereknek tartom őket mint a magasabb társaikat, és ezt nem csak azért mondom mert 158 centi vagyok, és nálam könnyebb magasabbnak lenni, hanem azért mert nem egy alacsony srác tetszett az elmúlt években.

(A mostani párom sem magam!)

2017. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!