Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha már van olyan kampány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már van olyan kampány, hogy fogadjuk el a duci nőket, akkor olyan kampány miért nincs, hogy fogadjuk el az alacsony férfiakat?

Figyelt kérdés
Hiszen őket még inkább elutasítja az ellenkező nem, mint a duci nőket.
2017. jan. 26. 07:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
*magas
2017. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
27%

Elmondtam már,hogy nem ezen múlik.A nők mindig találnak valamit,amit kifogásolhatnak.Én például nagyon vékony vagyok,és magasabb(185cm), de egyetlen nőnek sem kellek... egyek többet,legyek izmosabb,stb. és akkor majd a duci csajok talán szóba állnak velem,mert volt ilyen lány ismerősöm,akinél ott kezdődik hogy jóképű,izmos legyen a férfi,ő meg duci,azt eszik amit épp megkíván,és messziről sem sportol.De ő megteheti mégis,mert lánynak született.

Én vékony férfiként esélyt nem kaptam soha egyetlen nőtől sem,egy randira sem.

Nem ismerik azt a szót sokan,hogy genetikai adottság. Nálam családban öröklődik pl. ez több generáció óta,orvos is ezt tudta megállapítani.

Na de hogyan is fogadjam el ezt az egészet,mikor egyetlen nő sem mondja azt,hogy hmm jól nézel ki,vagy bármi normális mondatot felém.Így tényleg ki a francnak van kedve törnie magát,mikor úgysem érdekelsz senkit...

2017. jan. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
82%

Először is érdemes tisztázni, hogy a "duci nő" kampány abból indult ki, hogy a média egy időben átesett a ló túloldalára és szinte kizárólag csontsovány, anorexiás modelleket foglalkoztattak, ezt a szépségideált sugallták, ami sok fiatal, megfelelési kényszeres lány számára okozott egészségügyi és/vagy mentális problémákat, illetve sokak halálához vezetett. Ennek ellentételezésére indult meg egy olyan társadalmi mozgalom, ami azt igyekszik kommunikálni, hogy a női test sokféle: vannak vékonyak, átlagosak, teltek, fiatalok és idősek. Én egyetlen valamirevaló társadalmi mozgalomnál sem láttam olyat, hogy kimondottan a duci nőket idealizálják (az más kérdés, hogy az eredeti mozgalmaknak kialakultak torzulásai, mutációi, de ezek egyediek, nem általánosak). Nézd meg pl. a Dove reklámokat: ők élen járnak abban, hogy a természetes nőiességet hirdetik. Nem duci nőket látsz ezekben a reklámokban, hanem mindenfélét! Soványat, átlagosat, teltet, fiatalt, időset, fehéret, feketét, ázsiait. Ezek a kampányok azt sugallják, hogy a nők fogadják el magukat olyannak, amilyenek!


Szóval ha ennek a mozgalomnak lenne férfi megfelelője, akkor annak is a sokszínűségről kellene szólnia, nem pedig egy kiemelt szélsőség elfogadtatásáról.


Ugyanakkor az is igaz, hogy maguk a potenciális "példaképek" sem fogadják el magukat. Köztudott például, hogy Humphrey Bogart rendszeresen magasított cipőben játszott a filmekben, sőt a Casablancában a Bergmannal közös jelenetekben széken állt, ülve pedig párnát tettek alá, hogy ne látszódjék, hogy alacsonyabb a partnerénél.

És ez azóta sem változott... Hollywoodban gondosan ügyelnek arra, hogy a filmeken az alacsony férfiak magasnak tűnjenek. Egyetlen alacsony férfi celebről sem tudok, aki büszkén kiállt a nagyközönség elé, hogy "ilyen vagyok, elfogadom és szeretem magam".

Mintha a férfiaknak általánosságban nagyobb gondot okozna önmaguk felvállalása és elfogadása.


Viszont van még egy lényeges tényező, ami felett nem lehet elsiklani. A közvélemény sokkal többet foglalkozik a nők külsejével, mint a férfiakéval. Egy-egy Oscar gálán a férfi színészeket a teljesítményeik alapján ítélik meg, míg a nőket jellemzően a külsejük alapján. A médiában tehát a nő legfőbb "értéke" a külseje. A legritkább esetben fordul elő, hogy egy férfi külsejét, adottságait kritizálják, ha egyébként letett valamit az asztalra. Hány kimondottan előnytelen külsejű színész van Hollywoodban, akik kimondottan sikeresek?

Szóval a modern társadalomban a férfi külsejének és testi adottságainak nagyon kevés jelentősége van, ezzel kár különösebben foglalkozni, kampányokat indítani. A média üzenete az, hogy ha férfi vagy, és elértél valamit az életben, akkor tökmindegy, hogy nézel ki.

2017. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Andi80018 ***** válasza:
35%

Attól, hogy van ilyen kampány, még a pasiknak nem fognak jobban tetszeni a kövér nők. Ne is fogadják el, mert akkor ezek a hölgyek még kevésbé fognak tenni a fogyás érdekében.

Az pedig, hogy egy férfi mitől férfias, az elég összetett. Egy alacsonyabb férfi is lehet jó pasi, ha olyan a kisugárzása, stílusa. Ez relatív. Az is igaz természetesen, hogy a magas nők nem biztos, hogy alacsonyabb pasikkal lesznek együtt, mert zavaró lehet. Viszont sok 160cm körüli nő van, akiknek simán elég ez a méret.

Az a legrosszabb, ha egy pali nem csak, hogy alacsony, még esetleg ebből adódóan komplexusos is, rosszindulatú, stb. Ezt csak saját maga tudja orvosolni, a nőknek ehhez semmi köze.

Utoljára azért, ha magamból indulok ki, nekem nagy szexepil egy magas férfi, sportos testalkattal, széles háttal, vállakkal. De mindenkinek más jön be.

2017. jan. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

24-es.

Pontosan ott van a bibi,hogy nem mindenkinek más jön be,hanem az összes nő már kb. csak ilyenről álmodozik,és ilyenekkel áll csak szóba kizárólag...

Ha nem tökéletes egy férfi,akkor már nem is érdekli egyetlen nőt sem...

Ez a legnagyobb probléma manapság,hogy a nők a felső 5%-ot szeretnék mindannyian...

2017. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Andi80018 ***** válasza:
59%
Viszont teljesen mindegy, mivel azért a férfinak is van ehhez egy-két szava, nem biztos, hogy egy átlag alatti nővel hosszú távra össze is fog jönni. Ezek a nők, akik túl magasra teszik a mércét, egyedül is maradnak. Azért nem túl gyakori, hogy egy nagyon jó pasi egy ronda nővel van együtt, max érdek.
2017. jan. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Andi80018 ***** válasza:

Egyébként szerintem nem lehet eltüntetni a való életből azt, hogy igenis sokat dob egy férfin hogy magas, vonzóbb.

Ugyanolyan ez is, mint a női mell, meg a kerek formák a nőkön, mert ez a nőiesség szimbóluma, ezek hatnak a férfiakra.

2017. jan. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Csinálj magad kampányt, ne másoktól várd... Tuti vannak, akik beállnának az ügyed mögé.. Hajrá!
2017. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!