Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen ronda Nőnek társat találni?

Figyelt kérdés

Sajnos csúnya kislány voltam és ronda Nő lett belőlem...

Lehet e társam így?

Vagy az átlag alatti,csúnya srácoknak,férfiaknak is szépNő kell a legeslegjobb,jó alkatú,csinos szép Nő?

és így teljesen felesleges akármit is csinálnom mert mások szebbek lettek mint én

pedig próbálok csinos ruhákat venni,de kérdem én minek? ha egyszerűen ronda vagyok? úgy se leszek széptőle!

Hiába a smink,az is minek ha ronda az ember attól sem lesz szebb!

Az alkat adottság kérdése átlagos vagyok!

A volt barátom szerint husisabb voltam az átlagnál nem voltam szép vékony tökéletes testalkatom !

Mert modellnek születni kell!!!!!



2017. jan. 28. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Nő lehet bármilyen akkor is kell, csak férfinál van az, hogy ha csúnyább mindenki lenézi.
2017. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Az elsőnek igaza van. Ha egy kicsit is értelmes vagy, sorban állnak nálad a pasik. Persze ha nagyon válogatós vagy külsőre, akkor nehéz dolgod van.
2017. jan. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem voltam ,nem vagyok válogatós külsőre!

Átlagos,átlag alatti férfit szeretnék társnak,olyat aki megbízható,hűséges,megértő őszinte és szeret engem!

Nagyon fontos hogy szeressen engem!

Sajnos nem találtam meg :(

2017. jan. 28. 09:30
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Én erősen duci vagyok, mégis több éve párkapcsolatban vagyok egy olyan sráccal, aki tényleg szeret és komolyan tervez.

Nem születik senki a magányra, vannar rendes, normális férfiak, sokszor nehéz rájuk találni, de ne add fel! Mi például ezen az oldalon ismerkedtünk meg véletlenül :)

2017. jan. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

Nehéz lesz, mert bármit is mondanak, a csúnya nő az, aki mellett ők csak kompromisszumot kötnek, a ló nincs, szamár is jó kategória.

A jó hír az, hogy sokat dobhatsz magadon ha egészséges étrend mellett döntesz és rendszeresen sportolsz. (A futástól olvadnak le a kilók, én is husibb alkat vagyok, de tavasztól heti 3-4x 10 kör a sportpályán és nyáron már szexi vagyok :-)Mellé alakformáló torna vagy edzőterem és hidd el, több klasszissal jobban fogsz kinézi.


Ha elkezdesz meditálni önfejlesztő módszerekbe fogsz, rendbe jössz magaddal, nagyobb lesz az önbizalmad, ami kisugárzik. Ne mondj le magadról. Én azt tapasztalom, hogy aki egészségesen él, nyugodt, derűs és kiegyensúlyozott, az megszépül. De tényleg!


Az igaz, hogy modellnek születni kell, és gyönyörűnek meg helyesek is születni kell, de szép az lehetsz, ha belülről rendben vagy, és szép vagy :-)


Ne add fel, és ne a pasikért csináld, hanem magadért.

2017. jan. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Na... A ronda és a duci/telt/testes nem szinonímái egymásnak.

Találkoztam már olyan csajjal, aki jópár többletkiló ellenére is tudott nagyon csinos és vonzó lenni.

Az meg, hogy mindenkinek csak a tökéletes (-re photoshoppolt) címlapnők jönnének be sima tévedés.


Az előnyös frizuraválasztással, sminkkel meg ruhákkal lehet javítani a helyzeten, de az hogy ennyire nem vagy kibékülve magaddal sokat ront az esélyeiden.

2017. jan. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tudok olyan lányt akit anno középiskolában maceráltak, mert nem volt valami szép. Azóta sem sokat változott, de a múltkor láttam, hogy van barátja. Ha neki lett akkor neked is tudni kell keríteni egyet, mert ő nem hinném, hogy szebb lehet tőled.
2017. jan. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Hogy csúnya vagy az egy dolog. De miért nem próbálsz mozgással csinossá válni. Még jóképű pasasok is sokszor odavannak egy csúnya, de jótestű nőért.

A másik a műveltség. Ha tanult, művelt vagy az sokat dob az egészen.

Szóval ezeken kellene elgondolkodnod. Szép nem leszel, ez adottság, de csinos és művelt lány lehetsz és akkor könnyne találhatsz párt.

2017. jan. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha kedves -mosolygós vagy a férfiakkal ,és mondjuk mellé jó a segged (edzés) akkor a bőség zavarában válogathatsz.
2017. jan. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem szép arcom van, de kövér vagyok. Gennyes pattanásos sovány csajoknak olyan pasijuk van, hogy na.


Szerencséd van, manapság csak a test számít, az arc nem, és a testet lehet alakítani.

2017. jan. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!