Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen reménytelen dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen reménytelen dolog olyasvalakit találni aki tud viszont szeretni?!

Figyelt kérdés

egyik barátom irányadó kérdése ez.

mert 3 féle nő van:

-jólnézki, de ribanc, és csak a pénzre hajt

-átlagos, "szürke" lány nem jön be a pasiknak, nem is hajtanak rá, sokat van egyedül, mindnekiben csalódott, és nam is enged magához közl senkit sem, mert fél hogy csalódik.

-jólnézki, és normális csaj, annak meg mindnek van f*szija...:/


kicsinnyesnek tűnhet, de aki aztmondja nemszámít a külső hazudik! mert igenis számít!, és hiába rendes, és aranyos egy lány belűről, ha egyszer nem fog meg az arca, a pillantása, a szeme, vagy bármi b*szhatod...


NEm egyéjszakás csajokra szól a kérdés, hanem komoly kapcsolatra, és esetleg szerelemre.


csak egy baj van:

mit látok a környezetembe?! a normális, tényleg férfias férfiknak nincs barátnője (egy két kivétellel), és kik után bomlanak a csajok?! persze hogy a 40 kilo vaságyastól, vasalthajú söpredékekre, kisfiús arcal, sehol sem szőrösen...

mert ezt látom szórakozóhejen.

érdekes mert interneten emg fordítva van...minden csaj rakja ki emg lájkolgatja orba szájba az így ugy sármos Férfiakat, sír a szájuk, hogy hol van iylen?! aztán mikor ottlenne: akkor meg startol a sp utánzatokra...


Nincs egy lány, aki megérdemelné hogy szeresse, és ő viszont szerethetné a barátomat!


2012. febr. 15. 11:11
1 2
 1/12 lila nyuszi ***** válasza:
88%
Valahol az utolsò kettő közt vagyok. :)
2012. febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
"jólnézki, és normális csaj, annak meg mindnek van f*szija." ez nem igaz csak nem vagy türelmes. Keress tovább! Sok sikert.
2012. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát járni kell, sok helyre, ne mindig csak egy tipusú környezetbe.

- Pláza, klubbok, sörözőbe nagyjából egytipusú emberek - járnak.

- Szinház, könyvtár, előadások megintcsak más tipusúak


Nem kell bórusan látni a világot, mert akkor tényleg azzá vállik.

2012. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
van is pasid meg nincsis?! lila? ;)
2012. febr. 15. 11:27
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen reménytelen ha nem tudsz helyesen írni.
2012. febr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
bíztam benned...:/
2012. febr. 15. 11:36
 7/12 anonim ***** válasza:

Fontos a külső is bizonyos szintig, de az ész, vagyis a hasonló értelem még inkább, és az érdeklődési kör sem elhanyagolható.


Egyébként pedig eléggé nagy az átlagos (normális) férfiak elvárása is.... (Elsősorban legyen a nő szép, csinos, divatos ruhákban járó, legyen kedves, vidám és sohasem rosszkedvű. Az nincs kimondva, de alap, hogy legyen önálló egzisztenciája, mert aki a szüleivel él az nem nő hanem gyerek. Ha pedig nyélbe ütődik a kapcsolat, természetesen első legyen életében a férfi és annak kényeztetése és kiszolgálása.

Talán 40 éves koromra megteremtem ennek feltételeit. Addig próbálok szép maradni, vagyis a mostaninál nem rondább lenni, dolgozok, dolgozok, dolgozok és ha már megvan minden, akkor keresek valami épnek mondható pasit, mert manapság már ez is a nő feladata.) A kopasz és sörhasúak felejtősek...

2012. febr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

lehet hogy vannak iylen nagyigényű férfiak, de ha saját magamat nézem, nekem 3 fontos dolog van:

-tudjon viszont szeretni, és becsüljön meg

-nemmodom hogy modell legyen, de nézzen ki valahogy

-őszinte legyen, ne verjen át, és ne legyen ribanc


és azabaj hogy már az első pontál megakad a dolog mert már iylen sincs...aki tényleg őszintén tud szeretni valakit ahibáival együtt...hisz ahogy egy férfi sem egy nő sme hibátlan...

2012. febr. 15. 11:58
 9/12 anonim ***** válasza:

kérdező, egyet értek veled.


Én szerencsére találtam valakit, akit szerethetek és ő is szeret engem. Nem mondom ,hogy egy topmodell de nekem ő a tökéletes, és ennyi :)


Ne add fel, keresgélj tovább. Akkor lehetsz talán eredményesebb ha a saját érdeklődési körödben keresgélsz.

2012. febr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Figyelj... mindenkinek más jön be, mindenkinek más az értékrendje. Egyetértek veled, hogy valóban nagyon keresettek ma a vékony, vasalthajú, szőrtelen, b*zisan öltözködő fiúk, de ők csak a hasonló, éretlen kis libáknak kellenek. Járjál nyitott szemmel, mert a "normális" lányoknak -kinek mi a normális- a normális, férfias fiúk kellenek. Ne burkolj be senkit sehova!
2012. febr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!