Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarázzátok már el nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarázzátok már el nekem kedves férfiak, hogy szerintetek egy határozott, független, önálló nőnek, miért kellene egy társ?

Figyelt kérdés
31 éves, egyedülálló édesanya vagyok. Nem tudom megértetni a 20-30-40 éves pasikkal, hogy nincs szükségem férfi jelenlétre az életemben. Nem vágyom kapcsolatra!!!
2017. jan. 28. 21:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, egészségedre.
2017. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
#73: A nőket is ugyanúgy visszatartja a szégyen.
2017. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiak többsége se vágyik kapcsolatra, úgyhogy ez zene füleiknek. Nézz fel egy társkeresőre, nekem a gyomrom forgott tőle, de ott aztán nem akar rád akaszkodni senki, naponta minimum 30 ajánlatot kapsz szexre.
2017. jan. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Szergej55 ***** válasza:
58%
Rendben, sok boldogságot a macskákkal, csak nem értem, miért nekünk magyarázol. Élj tovább boldogan és függetlenül.
2017. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
37%
De csak szexre fogsz, mert annyit is érsz!
2017. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 kolosszus22 ***** válasza:
Ok, de akkor minek a kérdés erről egyáltalán!? Szíved joga egyedül megöregedni.
2017. jan. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
76%
Minek a kerdes ? Itt probal arcoskodni, ennyi az egesz. Ez ilyen onigazolasos marhasag.
2017. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

hogy miert kell neked tars arra majd rajossz idovel.

lehet most nem vagysz senkire, de majd ez idovel valtozik.


ezt nem azert irom mert a szoknyad ala akarok maszni, hanem azert mert tudom hogy jo ha van valaki az ember eleteben.

2017. jan. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem kell, a macska is jó lesz neked :)
2017. jan. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nincsen kanod, még ugyanúgy függsz a férfiaktól mert pont az olyan ótvar munkákra épül a társadalom melynek hasznát kiskirálylányként élvezed pont hogy férfiak végzik mert nektek vagy derogál vagy alkalmatlanok vagytok. Ha a férfiak nem lennének 1 órán belül áramszünet. Biztos hallottad már azt "hogyha áram van, minden van.". Gondolom ebből kitalálod, mert biztos okos is vagy, hogy mi van akkor, ha nincs áram. Kaját, piát találnál egy ideig így a gyerekedet lehet, hogy nem kéne vagy fél évig megenned.
2017. jan. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!