Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rendkívül izzadékony vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendkívül izzadékony vagyok. Erős lábszag + hónaljszag mindig. Érdemes így ismerkedni vagy felejtsem el? 25N

Figyelt kérdés

2017. jan. 29. 20:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%
Na jó, ide se jövök máskor vacsora előtt...
2017. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%

Én is voltam ebben a helyzetben, de nálam csak a hónaljszag állt fenn. Nekem az segített, hogy pamut ruhákat hordok közvetlenül a bőrömön és azokat 90 fokon mosom. Ezen kívül a dezodor felkenése után hintőport szórok a hónaljamra.

A párkeresésre rátérve, szokott lenni párom. Ez szerintem nem okoz problémát, ha nagyon szeret, úgyis elviseli, ha tudja, hogy nem tehet az ember róla és tisztálkodás mellett is érezni. A volt férjemmel is egyszer beszéltünk a témában és mondta, hogy érezte, csak nem szólt.

Ezen kívül 2 barátnőmnek is elég büdi a lába, és mindkettőnek voltak párkapcsolatai és lett férje. Úgyhogy nyugi! :)

2017. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 LazyJones ***** válasza:
89%
Személyes higiénia, plusz megfelelő kozmetikai szerek. Az egy dolog, hogy nyáron izzadékony vagy, de szerintem lehet manapság találni olyan kozmetikumokat, amikkel kordában lehet tartani az efféle problémákat, és lehet, nem ártana egy orvossal, vagy egyéb szakemberrel beszélni arról, mi okozhatja ezeket a tüneteket.
2017. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
55%
Valoszinuleg rossz dezodort hasznalsz. Az aluminiummentesek pl nem ernek semmit.
2017. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
88%

Férfiként küzdöttem hasonlókkal, nem mondom, hogy 100%-osan megoldódott de sokat lehet tenni ellene.


Borotválni a hónaljat, és izzadtsággátlót használni. Lábnál megvizsgáltatni, hogy nincs e gomba a háttérben.


Minőségi pamut ruhát hordani, és bőr cipőt, kerülni kell a műanyagot mind ruhában mind cipőben (tudom, a sportcipő menő sokaknak, és az olcsó női cipőkben is több műanyag, mint a bőr, de megéri).

2017. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
50%
jah, és ha el vagy hízva, akkor érdemes fogyni is, a zsír a legjobb szigetelő, az ember még 10 fokban is izzad, amikor egy vékony embernek nincs ilyen gondja
2017. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
79%

Próbálj ki házilag készített dezodort, ami szódabikarbónával készül, nagyon jól szagtalanít!

Ha érdekel elküldöm priviben a recept linkjét!

2017. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
44%
Bőrgyógyász?
2017. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
49%
En is nagyon izzadekony vagyok, ami nekem bevalt az a Perspirex nevu "dezodor". 4000 forint koruli aron van, de abszolut megeri, mert konkretan ugy mukodik, hogy keptelenne teszi izzadasra a kezelt teruletet. DM-ekben lehet kapni:)
2017. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
7-es igen érdekelne. Köszi szépen. A dezodorok ideig óráig hatnak, hintőpor ugyanez a pszichológusom szerint a stressz váltja ki.
2017. jan. 29. 20:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!