Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ilyen esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen esetben, ilyen öregen megéri a "szabadság"?

Figyelt kérdés

Pár hónapja, a csaknem egy évnyi tehetetlenség és "szenvedés" után besokalltam, felmondtam a munkahelyemen, a vőlegényemtől elköltöztem. ( vele olyan gondjaink voltak, amit csak ő tudott volna megoldani, de hiába próbáltam segíteni neki, semmi sem történt..) Rááldoztam 8 évet az életemből. Szóval, kissé lelkileg "megroggyanva" költöztem vissza szüleimhez.

Azóta nem igazán ismerkedem, illetve, az egyik srácnak "túl lassú" voltam, az ünnepek alatt nem beszéltünk és ő közben megtalálta "élete szerelmét". A másik pedig, a komoly, felnőtt férfi, felelősségteljes állással..csakhogy, a 3. randi után kijelentette, hogy okos, szép satöbbi vagyok, de ő csakis szexkapcsolatokban gondolkodik. ( És kikérte magának, amikor nemet mondtam az ajánlatára. Nem tudom, lehet ilyen elkeseredettnek látszottam...)

Szóval, nem kicsit vagyok csalódott. ( Na meg frusztrált, hogy nem vagyok elég jó senkinek)


Most kaptam egy munkalehetőséget, egy éves, határozott időtartamú, érdekes, de nem túl megterhelő- mellette lenne időm pl. megcsinálni még egy nyelvvizsgát és esetleg jogsit.

Viszont, maga a munka gyakorlatilag remete-létre kényszerítene. (lappföldi rénszarvasszámolgató adminisztrátor-i szinten remete jellegű) Eljárni, ismerkedni, attól félek, az élet el fog rohanni mellettem.


28 éves nőként szerintetek megérné egy év "rekreációs" jellegű szabadságra vonulni a párkeresésből? Érzem, hogy jót tenne, ha csak magammal foglalkozhatnék, ugyanakkor, hiányzik egy pár, plusz itt van a "kifutok az időből érzés".


Véleményeket várok, nem ultimate megoldásokat!


Köszi! :)


2017. jan. 30. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem vágj bele, egy év nyugi aranyat ér manapság.

A "csak-szex" pasi számát pedig mentsd el, lehet fél év után még jól jöhet.

2017. jan. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tök vicces vagy. :) (Nő vagyok.)


Az én véleményem, hogy megérné egy kicsit egyedül lenni. Senkinek nem ártott még meg, és (nem akarok eat, pray, love-osan hangozni, de) újra felfedeznéd önmagad.


Persze, hogy hiányozna egy pár, hisz a 20-as éveidet párban élted eddig. Természetes, hogy elsőre furcsa lenne.


Van az a megkönnyebbült érzés, mikor sokat eszel, és kigombolod a gatyád, és mintha új ember lennél, mert elférsz végre. Na, olyan kéne neked is, csak a "lelked nadrágját" kéne kigombolni. :D

2017. jan. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lol. hogy lehet ilyen állást szerezni? :D
2017. jan. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha azt érzed, hogy szükséged van az egyedüllétre, hogy összeszedd magad, akkor menj. Én is szívesen mennék rénszarvasokat számlálni, mert már kivagyok, hogy mennyi kattant ember van! :D


DE! Írtál 2 tipikus mondatot, amitől kifutok a világból és gyakran hallom.

1, 28 évesen ne hangoztasd, hogy úgy érzed, elszáll az idő.

2, 3 pasi alapján ne gondold, hogy nem vagy senkinek elég jó.

2017. jan. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ugyan férfi(33) vagyok de válaszolok.

Ne hallgass a kifutok az időből érzésre, rossz tanácsadó.

Semmiből nem futsz ki. Én most ennyi idősen olyan dolgokat csinálok amiket mások tizen-huszonévesen. És élvezem!

Szóval míg élsz lesz időd bepótolni.

Amíg nincs képben normális "pár jelölt" addig meg szerintem értelmetlen alább adni.

Nálam is kb kísértetiesen ugyan ez a szitu , el se hiszem :))) Én is éveket adtam neki mégsem kapta össze magát, új munkahely nekem is, illetve volt most ilyen "túl lassú voltam " dolog nálam is,és addigra lett valakije. Flusztráltság detto, bár dolgozom rajta hogy ne legyen mert elég pocsék érzés.


Szóval csak annyit akarok kihozni ebből hogy én is most rénszarvasokat számlálok és köszönöm elvagyok nagyon jól.

Nyelvvizsgát és a jogsit nagyon jó ötlet megcsinálni.

Főleg ha külföldön is akarsz rénszarvasokat számlálni mint én.

2017. jan. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos, mikor az "öreg" egy 28 éves nőt jelent, viszont a humorod a helyén van :). Szerintem jól tetted, hogy kiléptél a számodra kellemetlen élethelyzetből, az pedig külön becsülendő, hogy ezt nem a manapság elterjedt "liánozással" tetted. Az írásodból nekem az jön le, hogy igenis kell Neked az a kis szabadság (érezni fogod, hogy mennyi). Nyugi, semmiből nem futottál még ki. Inkább használd ki ezt az időt arra, hogy magaddal foglalkozol (a jogsi és a nyelvvizsga nagyon jó ötlet), esetleg közben kereshetsz megfelelőbb munkát, aztán úgyis jön, aminek jönnie kell. Egy ilyen nő sokáig nem fog egyedül maradni:)


36\F

2017. jan. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!