Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még udvarlás alatt megéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még udvarlás alatt megéri 100-120 kilométert autózni a lány miatt vagy nagyon "nyalizás" lenne?

Figyelt kérdés
Egy hónapja találkoztam egy lánnyal, (1x) Többször beszélgettünk facebookon, több órát. A napokban megy vissza tanulni az egyik városba, nekem is dolgom lesz ott egy haverommal mert autós találkozó lesz. Hülyeség ha én elmennék a lányért ami nekem plusz 100 km "felesleges" út lenne? Vagy az nagyon nyomulós.
2017. jan. 30. 23:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha van autód,akkor szerintem simán elmehetsz érte, nem leszel nyomulós.. örülni fog neki,ebben biztos vagyok :) Azon kívül 100 km szerintem egyáltalán nem nagy távolság, főleg autóval.. én sokszor minden ok nélkül ennél többet is megyek egy nap, bár én szeretek vezetnibés utazni is :)
2017. jan. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%

Nem éri meg. Nem azért mert nyalizás, vagy nyomulás, hanem azért mert ez túl nagy "befektetés" zsákbamacskáért.

Már megtanultam, hogy nem érdemes túl sok erőfeszítést tenni értük, addig amíg nem érdemlik ki azt.

2017. jan. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
?? 100 km mióta "távolság" autóval? o.O
2017. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem az hogy 100 km, egymagam több százat is lemegyek abszolút csak azért mert épp zenét akarok hallgatni. Biciklizni 200km felett szoktam. Meg az autóm is városon kívül max 6 litert eszik ha taposom kicsit. Hanem az ahogy az első írta. Hogy mennyire kedves gesztus és nem e olyan hogy erőltetem nagyon.
2017. jan. 31. 00:01
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Amióta kb 2000 forint az benzinben, és több mint 1 óra vezetés, lehet hogy a semmiért.
2017. jan. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Akkor meg megéri. Ha mást nem csak a kocsikázás miatt...
2017. jan. 31. 00:21
 7/18 anonim ***** válasza:
27%
én 207 km-ert utaztam tavaly előtt egy itt megismert ribihez... azóta is bánom mert nagyot csalódtam
2017. jan. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy amúgy mennyire lelkes. Ha félvállról beleegyezik, hogy elviheted, úgysem lesz semmi az egészből. Minél lelkesebb, annál könnyebb a dolgod amúgy is, akkor beleférhet az autózás. Gyanítom, ha akarsz tőle valamit hosszabb távon, így is úgy is utazgatnotok kell majd. Helyben amúgy nincs elég lány?
2017. jan. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
5%

sztem hülyeség.

a csaj csak kihasznál h nem kell buszozni stb.

sosem a kedves ember kell nekik, mindig a picit lekezelő, érces humorúakra mennek.

de ha ennyire jólmegy menj érte a bömössel, aztán hátha lepipppant útközbe :D

2017. jan. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Miért lenne nyalizás?!

Te beszélsz a lánnyal, "látod" a reakcióit, hogy viszonyul hozzád stb. Mivel már találkoztatok nem "árul" zsákbamacskát. Én mindenképp beáldoznám azt a 100 km pluszt.


Mikor megismerkedtem a párommal 1000! km volt köztünk. Én utaztam ki hozzá. Pedig a mi kapcsolatunk elég érdekesen, kacifántosan indult, de megérte!


Ne hallgass a sok baromra aki leakar beszélni! Annyira gáz, hogy saját példájukkal akarnak lebeszélni valakit... attól, hogy valakivel nem úgy jöttek össze a dolgok még nem kell egy kalap alá venni a többi nőt!

2017. jan. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!