Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Az gond, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Az gond, vagy zavaró, ha a férfi, aki egyébként sármos, megfelelő arcberendezésű, de 2-3 évvel idősebbnek néz ki a koránál, több rajta a ránc? Vagy ez csak részletkérdés, esztétika és nem ez a fontos? 31 F.

Figyelt kérdés
Sportos, megfelelően táplálkozik, jó minőségű krémmel kezeli az arcát, sok vizet fogyaszt, igaz sokat kvzik, de sem iszik alkoholt, se nem dohányzik. Egyszerűen ilyen a bőre, sokat nevet, ez elmélyíti a ráncokat. Érettebbnek tűnik.
2017. febr. 2. 11:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A 2-3 évvel idősebbnek néz ki, az max. 15 éves korig releváns. Miért, egy 30 évesnek több ránca van, mint egy 28 évesnek? Vagy egy 60 évesnek mint egy 58 évesnek? Milyen kérdés már ez???
2017. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy 3 évvel idősebbnek néz ki. Az még hibaszázalékon belül van.


18 alatt feltűnő 3 év, de felette... a ráncok nem olyanok, hogy t idő alatt keletkezik x mennyiség mindenkinél.

2017. febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Van, aki meg előbb kopaszodik. Mindegy, mert engem ígyse-úgyse vesz észre a kb 10 évvel fiatalabbnak látszó arcommal.
2017. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem azzal van a baj, ha ráncos az arca... egy férfin az még kifejezetten szexi is tud lenni... nekem inkább a sok k.rvázással lenne problémám.
2017. febr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha viszont, kávézásra vonatkozott, akkor én kérek elnézést, mivel azt én is nagyon szeretek... és együtt élvezhetnénk a finom kávécsodákat.
2017. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nekem egész jó a hajam, na jó egy apró mikiegeres beütés van, de ez N1-N2 szintű kb, ha kopaszodásról van szó.
2017. febr. 2. 11:44
 7/17 anonim ***** válasza:

" nekem inkább a sok k.rvázással lenne problémám."


Nem sokat jár prostihoz, hanem sok kávét iszik :D

2017. febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem voltam még prostihoz, nem is szándékozom menni. Volt eddig 7 barátnőm, most fél éve senki, de nem hiszem, hogy a ráncaim miatt. :)
2017. febr. 2. 11:46
 9/17 anonim ***** válasza:

Igen, 7-es, utána rájöttem, hogy félreolvastam, ezért helyesbítettem az 5-ös hozzászólásban. :D


Elnézést kérek!

2017. febr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Viszont valahol nézik ezt a nők, van egy haverom, 44 éves, ő is oda jár sportolni, ahová én. Jóképű, mondták a 27-30 éves ismerős barátnőim, de nem apát keresnek, nem jönnének vele össze. Tehát valahol nézik ezt...
2017. febr. 2. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!