Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves lányok! A testsúly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok! A testsúly nálatok mennyire fontos szempont ismerkedésnél? Kizáró ok lehet?

Figyelt kérdés

Anonim oldal révén szeretnék kérni mindenkitől őszinte választ.

Ismerkedésnél mennyire baj, kizáró ok ha valaki nem teljesen fit? Itt nem arról beszélek hogy 150kg, inkább arról hogy 180+ cm-hez tartozik 90kg és az a kis extra nem izom formájában van jelen... Ha valakinek "csak" ennyi hibája van az már kizáró ok vagy teljesen semleges?



2017. jan. 5. 17:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%
Én elég kritikus vagyok ebből a szempontból. Kéne látni mennyire jó az eloszlás így nehéz megmondani. De engem taszít a zsíros lötyögős has kar toka stb.
2017. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%

Azért a 180 centi és a 90 kiló még baromira nem a zsíros, lötyögős háj meg a toka kategória...


Személy szerint én nem mérleggel járok ismerkedni, amíg nem látványosan visszataszító, addig mondhatni nem érdekel a súlya. Nyilván az eloszlás meg a mélyben megbúvó izomkötegek nem keveset számítanak, de alapvetően ez önmagában nem kizáró ok nálam (egy bizonyos szint alatt-felett). Részemről inkább az kizáró ok, ha 180 centihez van vagy 50 kiló. Na, AZT a srácot elküldeném szépen pszichiáterhez krízisintervencióra, de én nem kezdenék vele semmit.

2017. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
54%
A párom 178 cmhez 95 kg, de nem zavar, én sem vagyok tökéletes :)
2017. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
54%
A férjem 185 centi és 90-95 kiló (ennyit ingadozik max a súlya). Alapból a mackósabb típus jön be, úgyhogy nem, nem minden nőnek hátrány vagy kizáró ok.
2017. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%
Nekem a vekonyabb sracok jonnek be, de nem utasitok el elbol mindenkit aki nem az. Mondjuk igy nem tudom elkepzelni, hogy nez ki valaki aki 180+ es 90 kilo, de meg annyira nem hangzik borzasztonak.
2017. jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
47%

Még nem tetszett mackós/duci férfi. A vékonyakat, átlagosakat, enyhén izmosakat szeretem. Ameddig ezekből van nekem megfelelő, nem fogom a ducit választani, mert nem egy olyan van az általam preferált külsővel aki normális.

Utasítottam már vissza a súlya miatt férfit, rendes, kedves, barátnak jó, akihez nem vonzódok szexuálisan abba nem leszek szerelmes, értelmetlen lett volna kapcsolatba bonyolódni.

Nem zárom ki a duci férfiakat teljesen, de nagyon meg kell fognia a személyiségének ahhoz, hogy a külseje is izgatóvá váljon.

2017. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
70%

NEM a kg szám a lényeg, hanem az ÖSSZKÉP!! A szám semmit se jelent!


Pl:

[link]

(ez egy női példa, de a lényeg ugyanaz!!)


Nálam kizáró tényező a kövér, zsíros egyén.


Sportos, egészséges életmódot követő mozgékony nő vagyok, hasonló kaliberű pasit választok magamnak és választottam is!

2017. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%
180/90 még teljesen oké. De amúgy számít, persze, 150+ már biztos kizáró ok.
2017. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ez így oké, bár látni kéne :) Szerintem nincs ezzel gond, bezzeg fordítva, lányoknál már nem fogadják el. De nem a kilóid számítanak, ha normális vagy, akkor meg pláne nem. Számomra amúgy inkább kicsit husibb legyen, mint sovány.
2017. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
54%
Engem csak akkor zavar ha már látványos, pl ha már úszógumija van, vagy kifejezetten nagy hasa. De a 180\90 az szerintem teljesen jó, csak sokkal több ne legyen
2017. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!