Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy néznek ki külsőre azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néznek ki külsőre azok a férfiak, akik még a 30-as/40-es éveikben is szüzek és vszeg már sosem lesz kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Személy szerint nem ismerek ilyen embert (persze természetesen biztosan sok ilyen van). Mindig hallom a női véleményeket, hogy egy pasi legyen férfias, ebből kiindulva pedig szerintem én ebbe a kategóriába, tehát az egyedüllétre predesztinált férfiak közé tartozom, hiszen alig vagyok 50 kiló és ez minden csak nem férfias tulajdonság. Most ne gyertek azzal, hogy miként tudnék magamon változtatni, mert egy korábbi célkitűzés jegyében már megpróbáltam. Inkább áruljátok el, hogy kik azok az emberek, akik tényleg örök szüzek maradnak. A kényszeres (csúnya nővel való alkalmi numera) és prosti szexet természetesen nem veszem számításba, mert az nem őszinte szerelmen alapuló párkapcsolat.

Ja és még egy kérdés: Hosszútávon milyen hatással van egy férfira a valós érzelmeken alapuló párkapcsolat hiánya?



2017. febr. 2. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%

beteg vagy... ahogy majdnem mindenki ezen az oldalon.

Szerintem ilyen kérdésekre a jövőben senkinek egy árva szót nem kéne szólnia.

2017. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen átlagosan. Elsősorban nem a kinézeten, hanem a viselkedésen, személyiségen múlik a dolog.
2017. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Neked sem kell már hülyébbnek lenned...
2017. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sosem láttam még ilyet, így nem tudom.
2017. febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Nehogy azt hidd,hogy nem ismersz ilyet,maximum nem tudsz róla hogy ilyen az adott illető... :)

Rólam sem gondolná senki kb. ezt,mert járok bulizni társasággal és elvagyunk, de attól még nem garantált semmi az életben. :)

Én ilyen vagyok,25 éves, de teljesen átlagos kinézet,annyi hogy nem helyes az arcom,ez a legnagyobb gond...

Egyetlen nő nem akart még soha igazán megismerni sem,mindegyik csak ítélkezik mások felett...

milyen hatással van ez valakire?

Rossz érzés nagyon,főleg ha akarsz is kapcsolatot,csak nem jön össze.

Azoknak jó,akik ilyen szempontból aszexuálisok,nekik nincs vágyuk ilyesmire,szívesen cserélnék velük...

2017. febr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#Szerintem ez egy teljesen korrekt kérdés, hogy lesarkítva, de nagyon is igaz, hogy a külső megfog, a belső megtart majd a szex hozzáláncol. Aki pedig már az első lépcsőfoknál is elbukik az hogyan is tudna eljutni a szexig? Márpedig a kövér/ronda konyhás néni alkatú nőknek is megvannak a férfi változatai, ami nem más mint az alacsony/erősen túlsúlyos/sovány pasik tábora.
2017. febr. 2. 17:41
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Megint a szexre van kihegyezve az egész.


Nem néz ki egy szűz férfi sehogy, mármint nincs szűz kinézet. Szűz nő vagyok, és senki nem tudja. Ez egy hülye sztereotípia, hogy félénk vagy fura, aki szűz.

2017. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én szimplán csak nem vagyok szívdöglesztő...emellé még finnyás vagyok......hiba csak kinézetre fogni mindent: a nálam rondább de legalábbis nem helyesebb srácok csak lejjebb viszik az igényeket hogy számszerint villoghassanak hogy már nekik is megvolt 1,2,3 lány persze képet semmikép sem mutatnának az illető csajról
2017. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én kettőt ismerek és akármilyen hihetetlen, mindkettő nagyon férfiasan néz ki. Magasak, izmosak (voltak, a kor miatt már inkább mackósak), szögletes arc, erős arcszőrzet, határozott fellépés, kimagasló intellektus stb stb. De az egyik nagyon béna a nőkkel, többször is megpróbálták már felszedni de szó szerint elfutott, vagy foglalt nőknek udvarolt, a másikat pedig egyáltalán nem érdeklik a nők. Mindkettő az anyukájával él, az egyik mindjárt negyven, a másik már elmúlt. Szerintem ez nincs senkinek a homlokára írva, ismeretlenül egyik férfiról sem sejtenéd, hogy még szűz.
2017. febr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy a szüzesség fő kritériuma, hogy az anyjával él. Ilyet én is ismerek. Testalkatra átlagos, arcra is, csak 0 férfias kisugárzása van.
2017. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!