Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy néznek ki külsőre azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néznek ki külsőre azok a férfiak, akik még a 30-as/40-es éveikben is szüzek és vszeg már sosem lesz kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Személy szerint nem ismerek ilyen embert (persze természetesen biztosan sok ilyen van). Mindig hallom a női véleményeket, hogy egy pasi legyen férfias, ebből kiindulva pedig szerintem én ebbe a kategóriába, tehát az egyedüllétre predesztinált férfiak közé tartozom, hiszen alig vagyok 50 kiló és ez minden csak nem férfias tulajdonság. Most ne gyertek azzal, hogy miként tudnék magamon változtatni, mert egy korábbi célkitűzés jegyében már megpróbáltam. Inkább áruljátok el, hogy kik azok az emberek, akik tényleg örök szüzek maradnak. A kényszeres (csúnya nővel való alkalmi numera) és prosti szexet természetesen nem veszem számításba, mert az nem őszinte szerelmen alapuló párkapcsolat.

Ja és még egy kérdés: Hosszútávon milyen hatással van egy férfira a valós érzelmeken alapuló párkapcsolat hiánya?



2017. febr. 2. 17:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mivel ez egy állapot nem egy halálos vírus semmin nem változtat.

Rám pl azt mondják h jól nézek ki. De nem érdekel semmilyen kapcsolat, értelmesebb dologgal is tok foglalkozni.

2017. febr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A legutolsó kérdésedre válaszolva: ha megpróbálod tartalommal kitölteni az életed, akkor - leszámítva a párkapcsolatot és szexet - teljesen normális életet élhetsz. Én 41 éves férfi vagyok, soha nem volt intim kapcsolatom senkivel. Ellenben 6 nyelven beszélek, önálló életet élek, magam főzök, takarítok magamra, és sohasem unatkozom. :)
2017. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!