Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akiknek van párjuk!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiknek van párjuk! Ti mind érdekes fickók vagytok a nők számára, hogy van párotok? Miben vagytok, , jók"?

Figyelt kérdés
Én mindig megkapom 2-3 randi után, h semmi extrém, semmi érdekes nincs benned, nincs folytatás. 30 F.
2017. febr. 2. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok érdekes, semmibe nem vagyok jó. A nők sem omlanak a lábam elé. Mondjuk, nekem elég, hogy a párom szeret és én is őt.
2017. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Párom saját elmondása szerint ugyanezt a dumát kapta éveken át társkeresős randikon.

Én egy közösségben, apránként ismertem meg és fedeztem fel lassan a jó tulajdonságait. Szerintem érdekes, csak rosszul kommunikálja.

2017. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem azt minden barátnőm megjegyezte,hogy magabiztosan állok a dolgokhoz és hogy kitalálok mindig valami újat, illetve,hogy nagydumás vagyok. De én meg nem tudok megmaradni egy nő mellett, még hajt a vérem.


21/F

2017. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem hiszem hogy párválasztásnál az az elsődleges cél,hogy "érdemes" legyen valaki.Ez amúgy is relatív fogalom.

Én nő vagyok,a barátom nem tudom mennyire számít neked érdemes,extrém embernek,esetleg foglalkozás-hobbi szempontból lehet valaki "extrém".Ő zenél,és programoz.De ez egyáltalán nem számít kapcsolati szempontból.Soha nem volt szempont.Valami a személyében fogott meg,talán a humora,és az hogy sok közös pontunk van,és hasonlóképp látjuk a világot. Szerintem ez sokkal fontosabb.

2017. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én hasonló vagyok mint a Full Metal Jacket-ben az őrmester...Kemény,szigorú de szeretem a párom.Persze üvöltözni nem szeretek.Ebből azt is látni hogy határozott egyenes kiállásom van.A fejemet nem lógatom...
2017. febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
# 4 Milyen hangszeren játszik?
2017. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BlackSword ***** válasza:
Most arra vagy kíváncsi, hogy a nők miért a foglalt pasikat akarják??? Baromi egyszerű... Egy foglalt pasi nem akar görcsösen felszedni egy nőt, és kötetlenül el tud beszélgetni a nőkkel... így persze a nők is jobban érzik magukat a társaságukban...
2017. febr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6 - dobon,gitáron meg szintin.
2017. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Párom egyszerűen nem nyavalyog, hanem eléri, amit akar, pedig alacsony férfi.

Ami tetszik benne, hogy határozott (belém szeretett már levelezések alatt, előben a külsőm is vonzotta, és eltökélte, hogy levesz a lábamról), nagyon okos (de nem kioktató), őszinte és törődő. Rengeteg minden érdekli, így sok mindenről tudunk beszélgetni, és az érzelmeket sem veti meg (utálom a kőszikla pasasokat, elriasztanak a hűvösségükkel).


De te biztos, hogy jó helyen keresgélsz? Mert pl. ha egy kigyúrt akárki, vagy valami menősködő kissrác jönne oda hozzám, pont nem érdekelne. Lehet, te is a plázacicákkal akarsz kezdeni, akik a külsőségre mennek.


Viszont ha ezeket kapod, akkor irány a net, olvass sokat, tájékozódj, kezdj el valami hobbit, stb... erről már magabiztosabbnak fogsz tűnni, ami a lányok nagy részének imponál.

2017. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagy kamu duma ,mindig bevetésre kész fax, és pénz, ez kell a nőnek . Ha ez megvan akkor naponta más-más nőt kúrálhatsz ,de ha találsz egy jót ,akkor az is ki fog tartani melletted még ha néha-néha félre is mész ,elnézi. Le lehet pontozni de ez az igazság.
2017. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!