Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vékony lányok, szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony lányok, szeretitek a testalkatotok, főleg ha bejön a partnereteknek?

Figyelt kérdés
Van akinek kimondottan vonzó a kis mell, fenék és a lapos has, karcsú alakkal. Aki ilyennel rendelkezik, írhat korral, paraméterekkel. Inkább sportosak vagy soványak vagytok? Mikor előny és hol hátrány az alkatotok?

2017. febr. 3. 19:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47 kg vagyok és 162 cm magas szóval elég vékonynak számítok. Szeretem a testalkatomat. Elvagyok vele. Picit izmos vagyok. Talán fenékre és combra hízhatnék.
2017. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
42%
Én vékony testalkatú vagyok, mondjuk a melleim nem kicsik. Meg vagyok elégedve az alakommal és a partnereimnek is tetszett. Viszont pont ma történt, hogy álltam sorban a kasszánál az egyik szupermarketben, mögöttem pedig egy 3-4 fős öregemberekből álló csapat várakozott. Megütötte a fülemet egy mondat: "Túl sovány, nem tetszik. Maximum lesz*patnám." :D Hát nem tudom, elkönyvelhetem előnyként is, hogy nem izgultak rám teljesen. :D
2017. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Voltam nagyonnagyon vékony (anorexiás, kezeltek is vele), voltam a másik véglet is előtte, most gyógyultként kellemesen karcsúnak érzem magam.(: Kicsit még van mit faragnom, mert feljött rám pár kiló, ami már nem tetszik, de edzek rendszeresen, figyelek az étrendre, nem akarok már olyan bot lenni, mint régen, duci meg semmiképp.


A régi alakom (vékonyan) nem szerettem. Eleinte azért, mert kövérnek éreztem magam (nyilván a betegség miatt), utána ahogy javult a helyzet, aránytalannak. A kislányos melleim, a semmilyen csoffadt fenekem... Akkor jöttem rá, hogy nem minden a vékonyság, sőt, ez ocsmány. Akkor olyan 48 kiló körül voltam, 170 cm. Most 20-al nehezebb vagyok, de meg sem látszik, szeretem.:) A melleim átlagosak (és vannak!), a fenekemen dolgoztam eleget (és fogok is), a hasam lapos, már kicsit kockás is és nem mondom, hogy elégedett vagyok teljesen, de ez nálam a "közel tökély" állapota.(: Amint vége a vizsgaidőszaknak, kicsit megpörgetem az edzést (addig meg tartom a színvonalat :D), utána meg szerintem ott leszek, ahol szeretnék. Vagy mégközelebb hozzá.(:


Előnynek érzem, mert nem szorongok mások előtt, jól érzem magam a bőrömben és sokaknak tetszik az alakom. Alapvetően jobb a közérzetem, nem zavarnak a hasamon a hurkák, ha leülök, nem izzadok, a legegyszerűbb ruha is jól áll.:) Hogy mikor hátrány... Hát a sztenderd méret nem jó rám, az biztos. De ez inkább alkati, az egyik helyen szűk, a másik helyen bő, át kell alakítanom a legtöbb ruhát. A combom összeér (shit happens :D), az mondjuk néha zavar, de az nem a karcsúság része már. :D


Amúgy nem tudom, volt, akinek így gizda voltam, volt, akinek meg husi, szóval nem igazán érdekel, hogy ez minek számít. Számomra karcsú, nőies. (: És jó ez így.

20l

2017. máj. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!