Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért olyan fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért olyan fontos a magasság egy férfiban, mikor a férfiaknak szinte teljesen mindegy egy nő magassága?

Figyelt kérdés
2017. febr. 3. 22:25
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
60%
Azért hogy nőnek érezzük magunkat mellette és ne egy óriásnak
2017. febr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
72%
És a mellméret?? :O
2017. febr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
55%
Nállam a férjem nem sokkal magasabb.De így is felnézek rá,s védettnek érzem magam.(Igaz ő izmos kigyúrt) 😊Annyiból "rossz",h nem túl magas,h magassarkút nemvehetek fel.Viszont jobb is ,mert nemkell nyomorognom benne... Talán azért nemakarunk alacsonyabb férfit,legalább picivel magasabb legyen nállunk,mert. Olyan gyerekesnek látjuk.Egy nőnek fel,s nem lekell nézzen a férj urára! 😊 Persze nem ettől függ egy jó kapcsolat!!Nem ez a mérvadó! Szeressék egymást!
2017. febr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
39%

Itt van megint a törpe!

Egy nő szeret felnezni egy férfira minden tekintetben.

2017. febr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
2-es nőknek is fontos hogy nagy ezüsthátú gorilla mellkasa legyen a férfinak.
2017. febr. 3. 23:00
 6/37 anonim ***** válasza:
24%
Hozzászólásokra reagálva: szóval, aki alacsony ássa el magát?
2017. febr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
87%

Mert egy nőben minden magasságban van valami szép? A férfiak meg alacsonyan aránytalanok? Ez csak egy tipp.


De neked is biztos van olyan, ami nem tetszik, pl. kövér nők. Nem hiszem, hogy egyszer leültél, és eldöntötted, hogy neked nem fognak tetszeni a kövérek. Én sem döntöttem el, hogy tetszeni fognak a magas pasik. Egyszerűen tetszenek.

2017. febr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

De kb minden másban passzol a nők és férfiak ízlése, a nők is nézik a férfiak seggét, szemét, bőrét, orrát stb...


De ez az egy ami a nőknek szinte a legfontosabb férfiakat meg alig érdekel (amíg ne mextrém esetekről van szó)

2017. febr. 3. 23:04
 9/37 anonim ***** válasza:
69%
#7 - nél a pont! Nem tehet arról az ember, hogy milyen emberek iránt vonzódik. Én szeretem a magas pasikat, de nem igen kellenék egynek sem.. Ez van.. Sírjak? Ha nem. Van életem, Bocsi.
2017. febr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
36%
3-as vagyok!Az elő kapcsolatomban a párom sokkal magasabb volt nállam.S őszintén megmondom neked az nem jó! Amint írtam ,aki most van életem szerelme a mindenem. Nem sokkal magasabb.Pár centivel.S sokkal de sokkal jobb!! A nyakam kitört mikor fel néztem az exemre.. Mist pont jó! 😊S ha szeretsz valakit ,nem számít semmit a magasság külömbség! Ön bizalmad legyen!!
2017. febr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!