Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért olyan fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért olyan fontos a magasság egy férfiban, mikor a férfiaknak szinte teljesen mindegy egy nő magassága?

Figyelt kérdés
2017. febr. 3. 22:25
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk én 162 centis magassággal kaptam már meg férfitól, hogy kis törpilla vagyok, ilyen nem kéne neki. Az egyik pasi meg itt a gyakorin azt írta hogy dugni jó lehet egy picike, de gyereket csak egy magas nővel szeretne, mert a gyereke akkor genetikai hulladék lenne. Nem tudom ezt a kifejezést használta-e pontosan, de elég sértő volt. De szerintem nekünk kb az a fontos, hogy legalább egy picit magasabb legyen, nektek meg hogy a nő egy picit alacsonyabb, nem?
2017. febr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

őszintén megmondom neked az nem jó!



Bocs,nem ezt akartam írni.... Nem neked,hanem nekem nem volt jó,kitört a nyakam folyton felnézni rá!

2017. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt, de a parom alacsonyabb nálam 4-5 centivel, és egyáltalán nem érdekel, mert szeretjük egymást, és nem hisztizik hanem elfogadta a magasságát.
2017. febr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
42%
Kedves hölgyemények, a magasságot meg a kövérséget ne keverjük már össze! A kövérségen általában lehet változtatni, a magasságon nem. Nyilván mindenkinek más tetszik, és az is egy dolog, ha a nőknek a magas férfiak kellenek, viszont teljesen más, ha valaki magas, és megint más, ha mondjuk egy nő kövér, mert az ellen rendszerint lehet tenni valamit. Plusz ha egy férfi alacsonyabb, akkor arra nem lehet azt mondani, hogy igénytelen, míg egy kövér emberre akár ezt is mondhatjuk (feltéve, hogy nem olyan betegségben szenved, ami miatt ne tudna leadni valamennyit). Szóval teljesen értelmetlen összehasonlítani a magasságot és a testalkatot, és nem ugyanazt jelenti, hogy ha egy nőnek nem kellenek az alacsonyabb férfiak, mint ha egy férfinak nem kellenek a kövér nők.
2017. febr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
67%
#14: Felesleges különválasztani, mert ugyanazokat a negatív reakciókat váltják ki az ellenkező nemben. Oké, hogy a testsúlyon lehet változtatni, a magasságon viszont nem, de ezt a nőket hidegen hagyja. És tudom, hogy sz*r beismerni (én is alacsony vagyok), de tényleg igaz, hogy egy kövér (tehát nem molett, hanem bálna) nő ugyanannyi szexuális vágyat ébreszt egy pasiban, mint egy alacsony (<175) pasi egy nőben. Tehát akkor nagyjából érzed, hogy utóbbi mennyire vonzó a nők szemében. Hidd el ez így van és ezért tök felesleges hetente kiírni egy ilyen kérdést, mert a nők ugyanígy gondolkoztak 50 évvel ezelőtt és fognak 50 év múlva is. A csajok nem brahiból vonzódnak a magasabb pasikhoz, hanem egyszerűen ők vonzóak szexuálisan, mint ahogy a nők esetében a formás cicivel és popsival rendelkezők. Én is sokszor elhitetem magammal, hogy 170 centivel nem vagyok alacsony és ronda (amúgy arcra elég jóképű vagyok) és már-már az önbizalmam is egyenesbe jön, amikor meglátok egy tőlem láthatóan alacsonyabb csajt. Csak azután csöppenek vissza a valóságba, amikor meglátom magamat egy fotón az ajtó magasságához vagy egy átlagos alkatú férfihoz viszonyítva. Na olyankor sírhatnékom van, mert tudom, hogy nem tudok ellene mit tenni és kib***ott férfiatlan/gyerekes/nyikhaj alkatú vagyok. És olyankor nem is csodálkozok, hogy a nők nem vonzódnak az alacsony pasikhoz, mert tényleg nincs bennünk semmi vonzó.
2017. febr. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
59%

Vonzalom szempontjából teljesen mindegy, hogy változtathat-e rajta vagy sem. Ennyi erővel aki pajzsmirigy alulműködés miatt kövér, azt muszáj vonzónak találni?


Nekem pl a kopaszok nem jönnek be, akár genetikai, akár választott.

2017. febr. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
2017. febr. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
0%
A férfiaknak miért olyan fontos egy nőnek a súlya?
2017. febr. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
11%
Mert a nők sokkal felszínesebbek, mint a férfiak.
2017. febr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Hát én aztán igazán alacsony vagyok, és emiatt borzasztóan sokat szenvedtem kamaszkoromban. Nem is szeretem hallani azt a tanácsot, hogy fogadd el magad, mert ezt nem lehet elfogadni, csak eltűrni.

Mégis 20 évig voltam egy velem azonos magasságú nővel (akinek olyan teste volt, hogy húúú), pedig őt, azt hiszem, kicsit zavarta ez, mert mindig észrevette, hogy Dustin Hoffman is milyen kicsi, meg Robin Williams is, meg Kern András is... Nyilván nem ezért szeretett. Egyébként sose volt alacsonyabb nőm (nem nagy kunszt, a 165 centimmel).

2017. febr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!