Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden férfi barna bőrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi barna bőrű szolis lányt akar már magának?

Figyelt kérdés
2017. febr. 3. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én vagyok az ellenpélda.
2017. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nem szeretem a szolis bőrt.


F

2017. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Általában a kisfiúk és akik a "jó nő = cica babás " barátnővel akarnak kompenzálni! Esetleg, akik szeretik, a csokicsőhöz tartozó személyt.
2017. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

Esti kiborulás a külsőségbeli elégedetlenségek miatt?


Nei zgulj, természetesen mindenkinek más az ideális.


Pl én a Trónok Harcából a magas vöröshajú hófehérbőrő lányt szeretném ma este megdugni.


Remélem ez most simogatás volt a kis lelkednek.

2017. febr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A legrosszabb ***** válasza:
49%
Minden nő barna bőrű szolis faszit akar már magának?
2017. febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Kíváncsi vagyok, mikor jelennek meg itt a nők, hogy miért kell általánosítani stb. Ja, bocs, nem fognak jönni, ők csak a férfiak általánosító kérdéseire szeretnek ugrani. Amúgy meg, kedves kérdező, nem irigykedned kellene, hanem felhívnod magadra a férfiak figyelmét. És ez nem abból áll, hogy műnővé változol, hanem abból, hogy nőiesen viselkedsz, tudsz flörtölni, nem pedig a sarokba visszahúzódva lesed a férfiakat, hogy hátha egyszer téged is észrevesznek.
2017. febr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Undorítóak ezek a szolis r....cok! Meg van rajtuk egy kg festék ,vakolat!!
2017. febr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

mi van, újra kidobtak téged, mert belül üres vagy, vagy mi?


fehér bőrű vagyok, és 4 éves párkapcsolatban élek. szóval az állításodat máris megdöntöttem.


a férfiakat ne keverd össze a felszínes kisfiúkkal!

2017. febr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezerszer is le lehet engem pontozni, ez is csak azt bizonyítja, hogy igazam van, amivel az itteniek nem szeretnek szembesülni. Mert ha egy férfi kiírta volna, hogy minden nőnek a kigyúrt és pénzes pasik kellenek, akkor ott rögtön összegyűlt volna a női siserehad, hogy micsoda szemétláda pasi, mit általánosít stb., itt viszont érdekes módon nem nyilvánultak meg, az utolsóként hozzászóló hölgy kivételével. De ne legyünk rosszindulatúak, minden bizonnyal mindegyikük aludt már, vagy egyszerűen csak elkerülte a figyelmüket a kérdés, és nem jöttek ide hisztizni, hogy miért kell ilyen hülye általánosításokat leírni. Viszont a lepontozásom alapján meg azt gondolom, hogy mégiscsak idetévedtek, de csak ennyire futotta tőlük. :) Mondjuk nem is vártam mást, mint kettős mércét és durcizást. Mindegy, ez nem engem minősít, mint ahogyan az sem, hogy az igazságért lepontozgatás "jár".
2017. febr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem , én kifejezetten ellenszenvesnek tartom a fent vázolt tulajdonsàgokat.
2017. febr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!