Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet azért nem találom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nem találom a párom mert a túl érzelmes nőket keresem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy nagyon kevés a nagyon túl érzelmes nők. Minden nő földhöz ragadt. Anyagiak szex a lényeg. Igazi érzelmességet nem látok a nőkben. Lehet ezáltal túl nagyok az elvárásom.


Nagyon sok sikertelen randin vagyok túl, ahol pont emiatt utasítottam el a nőt, mert nem volt túl érzelmes


2017. febr. 4. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden nő érzelmes lesz, ha megtalálja a megfelelő párt. Jó hogy nem érzelmeskedünk mindenkivel.
2017. febr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első randin nem lesz érzelmes veled senki.
2017. febr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mai világban ha egy nő kimutatja az érzelmeit,azt átb...ák a pasik.Ezek után nem csoda,ha valaki csak évek után mutatja ki,vagy soha.
2017. febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon érzelmes vagyok, a barátom is az, szóval neked is összejöhet egyszer simán.
2017. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is érzelmes vagyok, sőt, érzékeny, de ezzel együtt (vagy talán pont ezért) baromi bizalmatlan is, szóval sok idő és még több törődés kell ahhoz, hogy valaki találkozzon ezzel az oldalammal.
2017. febr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ez az oka. Érzelmileg Te többre vágysz, mint azok a lányok, akikkel eddig találkoztál. Mások vagytok valószínűleg. Ezzel nincs is probléma, hiszen senki sem egyforma. Én is keresek olyan férfit, aki érzelmes, aki tud szeretni, aki megbízható és figyelmes. Én sem találkoztam még ilyennel, de nem adom fel, mert tudom, hogy van olyan, akit nekem szánt az ég. :) Szóval Te se add fel! :)
2017. febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!