Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn egyre több a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn egyre több a roma, én nem szeretnék olyan származású társat magam mellé, viszont sokaknál a képek alapján nem lehet egyértelműen megállapítani, hogy milyen származásúak? Ki hogy derítené ki?

Figyelt kérdés
Egyértelműen van sok normális köztük, nem is velük van a baj a rokonokkal hozzátartozókkal....Azt is tudom,hogy sok a trokhár senkiházi lezüllöt magyar ember is.

2017. febr. 5. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Csak diplomásokkal kezdenék.


Még sosem láttam egyetemi körökben romát. Ez szerintem elég jó szűrő.

2017. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

OFF: Én láttam már, de tény, hogy ilyen szociális munka és hasonlóan piacképtelen szakokon.


ON: fotó alapján azért le lehet szűrni, ha más nem, keress hófehér bőrű, kék szemű nőket, azzal nem lőhetsz mellé :D

2017. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Láttam már tanitónőt is romában, anyukámnak is volt csoport társa 34éve....egy tanítónővel simán összejönnék de a pereputty nem kell. Nénje 7 gyerek naplopó élettársa az anyja aki pénzforrásnak tekinti....

Sajnos nem kimondottan vagyok jó pasi nem válogathatok ennyire.

2017. febr. 5. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Aki nem tud kérdőjelet írni, az nagy valószínűséggel az.

Mondjuk ez nem feltétlen csak a romákra jellemző, van egy lány akit régen fűztem, de sajnos olyan ostba, leri a beszélgetésekből.

Na szóval a romáknál is így lehet.


A bőrszín nálam gond lenne, mert nekem inkább a sötét bőr + sötét haj kombó jön be.

2017. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kerdezz ra,hogy hany testvere/gyereke van! Ha 2-nel tobb testvere van,akkor eselyesebb,h cigany,de meg akkor se biztos. Kerdezd meg,h kivel el.

Beszelgessetek a csaladi szokasokrol. Milyenek a rokonai? Ha ilyen szavakat hasznal,h unokabatyam meg meg nagyon sokat emlegeti a csaladtagjait ( a szuk csaladon kivulieket) ,akkor is valoszinu.

Ha rossz a helyesirasa,akkor is eselyes.

Szervezz olyan programot,ahol utaljak a kisebbseget. Arra majd nem akar elmenni. Abbol kiderul talan.

Mutogass neki kepet a telodban,hatha o is mutat az oveben es lathatod a rokonssgat.


Ez valoban letezo problema sajnos,Kerdezo. En ugy szoktam kommunkikalni ezt,h hasonlo kulturalis hatterrel es csaladi kornyezettel rendelkezo emberekkel szoktam tudni hosszutavon megtalalni a kozos hangot.

N

2017. febr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!