Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan szűrjem le, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan szűrjem le, hogy roma-e ez a srác, akit nagyon kedvelek és külsőről nem tudom megállapítani? Többi lennt!

Figyelt kérdés
Szóval most itt leszögezem, hogy nem vagyok rasszista! Viszont akkor is érdekelne, hogy roma-e ez a fiú. Szóval nagyon értelmes, nagyon nyugodt, választékosan beszél és 17 éves kora óta folyamatosan melózik. Viszont 10 testvére van, és furcsa neveket adtak a szülők, mint például Angelika. És ez tipikusan roma név. Bőre fehér és külsőleg én nem mondanám meg róla ha mégis az lenne. Őszinte, rendes. Viszont nagyon nagyon utálják őket a romák és állítása szerint ez azért van, mert ők olyan fehérek, akik nem félnek tőlük és mindenáron megakarják rémiszteni őket.
2013. júl. 20. 20:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Rakj ki képet!
2013. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy rasszista??? Szégyelhetnéd magad!
2013. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"17 éves kora óta folyamatosan melózik. Viszont 10 testvére van"


Származástól függetlenül sokat elárul....

2013. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Rakj ki vasat vagy AKSI-t az utcára ha másnap reggel megfigyeled és ha elviszi akkor az.
2013. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Biztos hogy roma, csak dolgozik ezért utálja a többi roma őt.
2013. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Vagy kérdezd meg tőle.
2013. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nézd meg a szüleit.
2013. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
3as és 4es elég jó ötleteket adtak :)
2013. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj elöl véletlenül réz, vagy vastárgyakat, vasúti kábelt, hengerelt acéllemezt, ilyeneket. Tuti módszer.
2013. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát k*rvára nem szégyellem magam, mivel ezt azért fontos tudni! Nem vagyok rasszista és igazából én elfogadom őt így is, ha netán roma, de a szüleim nem biztos! És ez a nem mindegy! Nem volt eddig még roma barátom.
2013. júl. 20. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!