Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőről kijelentkezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőről kijelentkezett tagot meg lehet valahogy találni?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, aki kicsit régebben írt nekem.Sajnos nem válaszoltam neki.(Nagyon bejött, más volt az oka hogy nem).Azóta sajnos nem tagja annak a társkereső oldalnak.Próbáltam más társkereső oldalakon megtalálni, de nem sikerült.Nagyon sajnálom.Most mit csináljak??
2017. febr. 5. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt vagyok!

Hát ha tudod a nevét akk face!Ha nem akkor nagy bajban vagy.

2017. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Ha hozzáférsz az adatbázishoz, igen. Máshogy nem nagyon. Esetleg megvásárolhatod a szolgáltatást üzemeltető céget.
2017. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt buktad.

És ôszintén szólva: ha egy nyamvadt válaszra se voltál képes méltatni, miközben fent voltál az oldalon, akkor nem is érdemled meg.

2017. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos már talált egy lányt és ezért törölte magát.
2017. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most mit csinálj? Hát, ha eddig nem hittél a karmában, akkor kezdj el hinni a létezésében.
2017. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kellett neked nem visszaírni neki. Gondolom akkor is az egód volt az elsődleges nem az, hogy azonnal megismerd a srácot. Késő bánat, így jártál.
2017. febr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Sajnos nem válaszoltam neki."

1:1 :D

2017. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Modnjuk arra kíváncsi lennék, hogy mi lehetett az a más ok?
2017. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így jártál, kellett neked nem válaszolni... tudod nem kell túlzásba vinni a jégkirálynősködést (sőt el is felejtheted, mert kicsit se vonzó, inkább taszító), sem a "nehogymá' én! Az mijemmá?" gondolatot.
2017. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!