Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Hogy néz ki számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy néz ki számotokra egy tökéletes férfi?

Figyelt kérdés
Kort írjatok kérlek.

2017. febr. 6. 17:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%
Nincs konkret tokeletes. Sokfele ferfi tetszik, egyedul az alak hasonlo sokaknal, mert a vekony ferfiakat szeretem, de meg itt is akadhat kivetel. Nem tudnek egy tokeletes kulsor megnevezni...
2017. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%
Nincs ilyen. Elég, ha valami megfog benne. A személyiség nálam jobban dominál, inkább abban legyen (majdnem) tökéletes.
2017. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%

Tehát akkor külsőleg tökéletes, kizárólag a küllem érdekel?

Nehéz ezt megfogalmazni, mert olyan változatos ábrázatú emberek tudnak vonzóak lenni nekem. Legalább velem egyforma magas, ápolt, tiszta, igényes, alkalomhoz öltözött, nincs semmi extrém dolog rajta (feltűnő haj, piercing, tetoválás, fültágító). Szakáll, bajusz, borosta mindegy, ami jól áll neki. Ennél konkrétabbat én nem tudok írni.

2017. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%

Ha csak a külső a kérdés...


Akkor, barna hosszú (esetleg rövid) haj, szakáll, zöld vagy barna szemek, erős vállak és kis izom is jól tud esni...


Belsőleg, viszont már sokkal válogatósabb vagyok.

2017. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
47%
Mindenképp magas, lealább 190cm, sötét hajú, barna szemű, borostás, mackós testalkatú férfi kis pocakkal az ideálom. Olyan Matt Leblanchoz hasonló arcvonásokkal:) Sem a vékonyak, sem a kigyúrtak nem az eseteim. 31/N
2017. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%

Ha valakit megszeretek, akkor onnantól kezdve ő lesz az ideálom, és ténylegesen tökéletesnek kezdem el látni testileg.

Az érzelmektől eltekintve nincsen zsánerem, tetszett már fekete, szőke, barna, vörös, kifejezetten kövér és sovány férfi is.

2017. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó vagyok, lemaradt a 21/N.
2017. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Osztom a 3. válaszoló (17:41) véleményét. 20
2017. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon sokféle férfi tetszik, az utcán majdnem minden másodikra azt mondanám, hogy jöhetne (ha nem lennék foglalt).


De ha le kéne írnom valakit, akkor pl azt mondanám, hogy Ryan Gosling megközelíti a dolgot.

2017. febr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekes válaszokat írtatok, köszönöm!

Zac Efron vagy inkább Bradley cooper?

2017. febr. 6. 18:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!