Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Mit tennétek ha valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit tennétek ha valaki a ti képeitekkel szédítené a férfiakat netes társkeresőkön?

Figyelt kérdés

2017. febr. 8. 11:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Feljelentést tennék
2017. febr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Jelentenem a profilt.
2017. febr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%

Ha meg tudnám, hogy ki az feljelenteném és az életre elvenném a kedvét a szórakozástól...


Görény az ilyen ember...

2017. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#1,3: A rendőrség sajnos nem foglalkozik ilyen dolgokkal. Minden 3. társkereső profil kamu. :D
2017. febr. 8. 11:48
 5/21 anonim ***** válasza:
Semmit.Ha találkozik a pasival ,úgyis megszívja.
2017. febr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Jelenteném. A személyes jogaidat sérti, kell hogy foglalkozzanak az üggyel.
2017. febr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
9%

Ami nyilvános, mondjuk fb-ról "kölcsönveszi" azt cseszheted, nem sért személyiségi jogokat. Jelentheted a társkeresőn, hogy kamu a profil/kép és akkor leszedik ennyi.

30/f

2017. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni ezt a szituációt.
2017. febr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Engem különösebben nem izgatna. Élőben úgyis lebukik, az meg nyilván nem az én problémám. Magán tárhelyeimről nem nagyon tud intim képeket lopni, amit meg feltöltök facebookra meg a google-profilomra, azok meg teljesen vállalható képek és nem is sért vele személyiségi jogokat, ha felhasználja.


Egyébként, legfeljebb megkérdezném, mennyire vagyok kelendő :D Már rég nem vagyok a párkereső-piacon, érdekelne, mennyire tetszem embereknek :D

2017. febr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
Tévedés, hogy a rendőrség nem foglalkozik ilyesmivel. Egy ismerősöm lebuktatott egy ilyen kamu profilt úgy, hogy megkereste a képek eredeti tulajdonosát. A nő feljelentést tett, nyomozás indult az ügyben (az ismerősömet beidézték tanúnak). A nyomozás során kiderült, hogy több nő személyes adataival is visszaélt az elkövető és azt is lenyomozták, hogy ki ő. Addig követtem az eseményeket, hogy az ügyészhez átkerült, tudomásom szerint már bíróságon van az ügy.
2017. febr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!