Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan "szerepjáték perverzkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan "szerepjáték perverzkednek" vagy trollkodnak társkeresőkön, vagy annotalkon? Ezek mennyire reális dolgok?

Figyelt kérdés

csak néhány furcsa példa:


-Magas nő alacsony pasit keres magának

-Izmos küzdősportoló nőnek, törékeny fiú kell

-40 éves nőnek 20 éves fiú kell

-16 éves lánynak 45 éves férfi kell


2017. jan. 3. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet, hogy tényleg ilyenek, én legalábbis ismerek hasonlókat. Az emberek vágyai olykor meglepőek, vagy akár betegesek, de attól még megvannak és egyesek egy idő után nem nagyon tudják kordában tartani ezeket.
2017. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen a férfiaknak szoktak lenni érdekes vágyaik, na de nőknek is? :D Nekem ez akkor is furcsa.


Talán meg azt hiszem el amikor tinilányoknak 40-es férfi kell ,mert ők lehet durván apakomplexusosak de a többi nehezen hihető nekem.

2017. jan. 3. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:

"Igen a férfiaknak szoktak lenni érdekes vágyaik, na de nőknek is?"


Hát persze! Mi olyan meglepő ebben? Talán a férfiakon jobban látszik, jobban ki merik mutatni, de a nőknek is ugyanúgy vannak egész elképesztő vágyaik, ez nem a nemen múlik.

2017. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az anotalkon kb mindenki trollkodik.
2017. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Miért nincs már senki anotalkon? Hova mentek?

AnnoTalk

márc. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!