Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ilyen nehéz lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen nehéz lenne nőknek is a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Csomó nő ismerősöm panaszkodik hogy társkeresőn lehetetlenség ismerkedni.

Igaz hogy napi 50 levelet kapnak de 80 százalékban csak szexet akarnak. A maradék meg vagy nagyon buta vagy lelki sérült.


Mesélték hogy sokszor adtak esélyt olyannak aki elsőre nem jött be nekik, csúnyácska vagy kövér volt hogy hátha de ők is ugyanúgy kiderült hogy csak szexet akar vagy valami lelki sérült volt. Beteges lelki világa volt. Nagyon leadták az igényeket de még így sem..


Ennyire rosszak -ezek a társkeresők?


2017. jan. 16. 07:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%

Hát őszintén:

én nem vagyok egy rossz csávó, nagyon sok lány szerint. Sokakra írok, és rendszerint megnézik egy képem, és már el is döntik, hogy igen vagy nem.

Ha nem jön be nekik akit a képen látnak, szevasz van, nem válaszol az tuti.

De ha válaszol is, akkor sem biztos hogy érdeklődik...lehet csak kedvesség stb.

Egy normális srácnak tartom magam, 26 vagyok, egyedül élek, van munkám, van kocsim.

Nincsenek beteges vágyaim, nem alkalmi szexet keresek.

És mégis nagyon nagyon kevesen írnak vissza. És ebből a kevésből meg még kevesebb az, akikből sikerül is komolyabb ismerkedésre terelni a témát.

2017. jan. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
45%

Nőként SZIGORÚAN TILOS komolyan venni a társkereső oldalakat.

Csak egy poénként, kis időtöltésként szabad gondolni rá, pont azért, mert kb. nulla az esély, hogy ott találsz normális pasit.

Soha nem szabad magadra venni, amikor ilyenek rádírnak, nem szabad komolyan venni, mikor valakivel hosszabban levelezel, és nem szabad túl sokat kiadni saját magadról.

Valaki ír, megnézed, vagy törlöd egyből, vagy elkezdesz vele beszélgetni, és többnyire abból se lesz semmi.

Nagyjából 100 levélből lesz 1 randi, és talán 10 randiból lesz második randi is.

Ha valaki nagyon kitartó, vagy nagyon ráér, akkor bónuszként találhat olyan kapcsolatot, amilyet szeretne, de aki direkt ezzel a céllal regisztrál, az nagyon nagyot fog csalódni a férfi nemben. Pont azért, mert minden közeledést komolyan vesz.

Nem szabad!

Akkor az lesz a vége, hogy pár héten belül a férfiaktól is olyan szinten megundorodik, hogy hónapokig egyáltalán nem akar semmilyen kapcsolatot, senkivel.

2017. jan. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Diavolino44 ***** válasza:
38%

Dettó mint az elso, csak kicsivel idősebb vagyok nála,mese habbal, hogy a nők leadják az igényeiket.. jo persze attól függ, kik, 31 vagyok, nem kerestem szexkapcsolatot, egyedi leveleket írtam, ehhez képest, 30 felett egy lánnyal sikerült beszélgetni, s egy-kettő dobott egy kis morzsákat, hogy megnyugodjon a lelkiismerete, hogy normalis levélre visszair egy sort/4-5 szót. Szoval igen 30 felett szerintem lehet beszélgetni normálisan, randiztam is, lánnyal.

31 vagyok, normalis munka, rengeteg téma van amiről imádok beszélgetni, nem vagyok csúnya se, sportos/izmos testalkat, elegánsan öltözködo, kis millió hobbi, jo minőségű fotókkal, nem kocsiba pózolos, félmeztelen szelfis, csak annak írtam, aki Budapesten lakik.. nem tudom milyen magas lécet kell megugrani, de mivel en nem kapok választ, igy valószínűnek tartom csak a szuperjóképű srácok kapnak atárskeresőn.

2017. jan. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
28%
A nők számára sokkal könnyebb a rettenetes, borzalmas férfiakra fogni, hogy nem jutnak semmire a társkereső oldalakon, minthogy szembenézzenek azzal, hogy minden realítást nélkülöznek az elvárásaik a férfiakkal szemben és úgy akarják megszerezni a képzeletbeli abszolút tökéletes férfit, hogy maguk -finoman szólva- sem egy főnyeremények.
2017. jan. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
47%

A baj az, hogy sok nő úgy ugrik neki ezeknek a társkeresőknek, mert azt hallotta, hogy:

Talál valami sejket magának, körbeutazzák a földet, sírig tartó szerelem, mellette nézik a romantikus sorozatokat, stb...

Ehhez képest rengeteg szexőrült pali van ott, azok lefárasztják őket.

Halálom az öntelt, egoista nők, ilyen malacka külsővel, akik azt hiszik, ők a megtestesült non plusz ultra, lehordják mindenféle blogokban a férfiakat, hogy mind béna, nyomorék, de egy pillanatig sem keresik önmagukban a hibát. Hát pedig lenne bőven, és minél több visszajelzést kapnak ezügyben, annál jobban meg vannak győződve fantasztikusságukról.

És vannak a kis szerény, csinos nők, na őket nehéz megtalálni. Persze, mert már mind elkeltek, és megijednek a sok bolond hapsitól, és törlik magukat.

Pedig tele van sok értékes lánnyal, nővel a társkereső, csak nagyon rutinosnak, meg ügyesnek kell lenni, felismerni őket, a sok trampli harsona némber közül.

2017. jan. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%

Annyira bírom az ilyet, mikor egy kérdés a nőkről szól nőknek, és jönnek ide a frusztrált szűzek észt osztani és lepontozni.


Egyébként igen, tényleg ilyen nőként a párkeresés. Pont ilyen nyomingerek vannak fent, mint akik ide is válaszoltak, meg a perverzek. Úgy kell kiszálazni azt az egy-két normális fazont, aki tévedésből regisztrált. :)


Szexpartnert pl. öt perc alatt lehet találni, kapcsolatot már nehezebb, és jó adag szerencse is kell hozzá, mivel a fénykép és az adatlap alapján úgyse derül ki, hogy kivel érdemes elkezdeni beszélgetni.


Régen valamivel egyszerűbb volt, mert nem regisztrált minden szexre éhes kis gyökér mindenhová. Nem volt ennyivel több pasi sem, és nem üldözték el azt azokat a nőket, akik normális kapcsolatot kerestek. Két-három éve talán tíz levélből egy-kettő volt olyan, ahol valaki nyíltan csak szexet akart. Akkoriban használtam egy ilyen társkereső appot, és elég gyorsan meg is ismertem a leendő férjemet.

Mostanában regisztrált a barátnőm ugyanoda, és nem hittem el neki, hogy hová süllyedt az oldal. Aztán együtt ültünk le, átnéztük a leveleit, meg hogy kik vannak a környéken regisztrálva. Hát valami borzalom, tényleg elkeserítő a helyzet!


Azt nem szabad elfelejteni, hogy sosem a társkereső oldallal van gond, hanem azokkal, akik ott fent vannak!

Eljutott a dolog oda, hogy minden ilyen oldal egyszerűen szexpartnerkereső lett, és ezzel hozott is mindent magával, ami az ilyen oldalakra jellemző: színvonal a béke se.gge alatt, rengeteg kanos, perverz pasas, fizetős nők, és a nemek aránya teljesen felborul.


Sajnos, amíg bárki regisztrálhat, aki fizet érte, és nem válogatják meg jobban a tagokat, addig ez így is marad.

Ez a műfaj szerintem mára teljesen halott lett, se a pasik, se a csajok nem tudnak ismerkedni rajta, mert senki se azt találja, amit keres.

2017. jan. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
2012 óta nem társkeresőzök, férfi vagyok, de akkoriban elég sok nővel sikerült beszélgetést kezdeményezni, volt levél váltás, msn-re felvétel, stb. Volt egy -két találkozás is,de semmi több. Pedig külsőre talán ha karcolom az átlagos szintet, a szöveg amivel rájuk írtam sem volt valami nagy was is das. Mostanában ennyire rossz lett a helyzet?
2017. jan. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%
Ha ők válogatnák meg, hogy kinél kezdeményeznek, sokkal jobb találati arányuk lenne. Csak annál sokkal egyszerűbb panaszkodni.
2017. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
78%
Igen, sajnos így van, Kérdező, ezt jól mondják neked a nők, én is hasonlóan tapasztaltam.
2017. jan. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
23%
baromság, az lehet virtuálisan nem hóditanak de felvesznek valami legújabb dekoltázsos ruhát kimennek az utcára, vagy egy plázába egyből felfigyel rá mindenki, vagy csak facebookra csinál egy olyan képet, az meg már más kérdés, saját egyéni probléma hogy nem tud mit kezdeni a nő a sok jelentkezővel mert hogy nem elég jók..
2017. jan. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!