Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nők a helyi férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők a helyi férfiak igényeinek akarnak megfelelni és azért plasztikáztatnak, póthajat rakatnak fel, müköröm, sminktetoválás, szoli és olyan ruhában járnak ami sokat sejtett?

Figyelt kérdés
2017. febr. 9. 00:02
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Ó Jézusom? Ez meg milyen kérdés? :))))
2017. febr. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Ez a stílus a Kelet-Európai nőket jellemzi, nyugaton nem ilyen a nők megjelenése.
2017. febr. 9. 00:20
 3/38 A kérdező kommentje:
2017. febr. 9. 00:25
 4/38 anonim ***** válasza:
95%

Ez egy jó kérdés egyébként, ezen már én is gondolkoztam. Főleg mikor amerikai filmet vagy sorozatot nézel, és megjelenik egy magyar skála szerint "fullos csaj", akkor biztosra tudod, hogy prosti.


Éjjel Nappal Budapest összes női szereplője mehetne Law & Order: Special Victims Unit-ba, hogy emberkereskedők prostitúcióra kényszerítették őket.

2017. febr. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
67%
Rám a fentiek közül egyik sem igaz. Ez inkább proli szokás.
2017. febr. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem elek a felsoroltak kozul. Azoknak a ferfiaknak akarok megfelelni, akiknek ugy tetszem, ahogy magamnak tetszem :)
2017. febr. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
En ezek kozul eggyet sem birtoklok,szoval nem minden magyar no ilyen.
2017. febr. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
0%

Persze-persze ide csak természetes szépségek,makulátlan 20-éves szűzlányok járnak akiknek egy szempillaspirál'-is tré!


Jah én is a fent említett tökéletességek közé tartozom,csak kedves és okos is vagyok,na meg szerény.

2017. febr. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 Sunshinedoll ***** válasza:
59%
Nemtom, nekem nem annyira eseteim a magyar pasik, úgyhogy nekem totál mindegy, mi jön be nekik :D
2017. febr. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Az itteni ferfiaknak ez a bombano. A 10/10. Szolis, mukormos,pothajas, 3D szempillas, festett szemoldoku, platformcipos, kondiiterembe jaro, de nem izmos, m az mar nem szep es a ferfiui hiusagnak is rosszat tesz.
2017. febr. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!