Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lécci, mondjatok vmit. Hétközn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lécci, mondjatok vmit. Hétköznapi dolog, de nekem óriási. =S Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy elég jó fiú barátom (1 évvel fiatalbb nálam), régóta ismerem,olyan 7 éve,jól kijövünk,nagyon bírom..:) DE az a baj,hogy ő járni szeretne velem,régóta hajtogatja..De én mindig elmondom neki,h ő csak nekem barát,mert máshogy nem tudok iránta érezni.:S Meg ilyenek,és nem akarom őt elveszteni,mert jókat hülyültünk régebben..De mikor mondom neki,hogy nem akarok járni vele,akk besértdődik egy kicsit,meg szomorú lesz..:S ÉS tök rossz érzés.:S

(Amúgy sohasem biztattam,h járnunk kéne,v hasonló :S)

Szal,mit csinjak,h ne veszítsem el??Nagyon szeretem barátilag..:(



L.15


2010. szept. 16. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
ne mondd neki hogy nem akarsz vele járni cska mondd el mit érzel irátnta és mondd hogy a bartáság neked többet ér és ha ezt nme tiszteli akkor még baátoksem klehettek és nem hiszem hogy annak ő örülne.
2010. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mond meg neki,hogy Te nem tudsz másképp nézni rá,csak mint egy barátra.Fogadja el,nem akarod,hogy tönkre menjen a barátságotok egy ilyen miatt.Van rengeteg lány,aki olyan srácra vágyik,mint Te,de ez nem én vagyok,sajnálom,de mint barát mindig itt leszek melletted jóban-rosszban. :)

Ez jutott most így hirtelen eszembe. :) Sok sikert,de azért ne gyere tényleg össze vele,mert ő azt akarja,amúgy remélem nem azért nem akarsz vele összejönni,mert fiatalabb,csak mert ezt kiemelted. :)

18/L

2010. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha fontos vagy neki mint barát előbb utóbb megnyugszik nyugi.

Legkésőbb akkor ha valaki mással kezd el járni.

2010. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat..:)

Amúgy,nem a kora miatt nem,nagyon szeretem,csak leírtam,h tudjátok..:) Meg,igazából más tetszik..:S:)

2010. szept. 16. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben, és mivel egyébként jól kijöttem a sráccal és nem volt barátom, mondtam neki, hogy oké, megismerkedhetünk jobban (nem járás hivatalosan, csak gyakrabban találkoztunk, kb. randizgattunk), és meglátjuk, meggyújt-e bennem valamit. Sajnos nem jött össze, ezt meg is mondtam neki. Utána egy darabig zaklatott, hogy adjak még egy esélyt, meg imád engem, meg minden, de menekültem előle, letiltottam msnen stb. Szóval a barátságnak is annyi lett.

Sajnos az ilyen helyzet többnyire így végződik, annyit tehetsz, hogy távolságtartóbb vagy vele, hátha talál magának valaki mást, akibe beleszeret.

2010. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát,remélem talál magának vmi jó csajt..:S:) Meg nekem ő fontos,de csak barátilag..:( Nem vagyok szerelmes egyáltalán belé...

Na de rem megoldódik a helyzet,és rájön,hogy én csak barátként szeretem.

2010. szept. 17. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!