Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki bármit tesz, sohasem találhat párt, egyszerűen azért, mert így született? Hogy valaki egyszerűen nem alkalmas a párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Én 20 éves fiú vagyok, sohasem volt még barátnőm, és nagy valószínűséggel soha nem is lesz, mert csendes, visszahúzódó természettel vert meg a sors. Ezért egyedül fogok megdögleni, még egy randiig nem fogok eljutni soha életemben, mert még annyira sem fogok tetszeni egy lánynak, hogy legalább eljöjjön.

Hiába nézek ki (viszonylag) jól, az nem ér semmit. Ahogy semmilyen más pozitív tulajdonságom sem. Az ilyen, zárkózott férfiakat a nők nem is tekintik férfinak, hanem inkább úgy tekintenek rájuk, mint anyuka a kisfiára.

Nem arról van szó, hogy nem tudnék udvarolni valakinek, annyira zárkózott azért nem vagyok. De nincs meg bennem a társasági hajlam. Ez szerintem bőven elég ok arra, hogy örökre pár nélkül maradjak.

Szerintetek igaz, amit leírtam?

Valóban létezik olyan, hogy valaki nem párkapcsolatra született?



2017. febr. 11. 08:54
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Folytassátok privátban a vitát, engem nem érdekel!!!
2017. febr. 11. 15:58
 42/50 anonim ***** válasza:
Rendben, Kérdező, elnézést. Én elmondtam amit akartam, nincs szükségem a továbbiakra. :)
2017. febr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Pedig te is tanulhattál volna belőle, kérdező.
2017. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Van ilyen. De nem te vagy az
2017. febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
#44 Örülök, ha ezt így a távolból meg tudod mondani :)
2017. febr. 11. 16:57
 46/50 A kérdező kommentje:
#43 Már így is tanultam belőle eleget, ha mást nem, azt, hogy ne tegyek fel meggondolatlan kérdéseket
2017. febr. 11. 16:59
 47/50 anonim ***** válasza:
23%

Az exem. 32 év alatt két nöje volt, egyik 19 évesen, a msáodik (én) 29 évesen, de minket is a barátnöm hozott össze.

Joképü, de komplexusos, és folyton rinyál, az meg piszok kiábrándito.


Ha tököt növesztenél picit, akkor lenne esélyed, de a nyámnyila pasik senkinek nem kellenek.

2017. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:

#47

Nem vagyok nyámnyila, csak zárkózott. Azon pedig nem igazán lehet változtatni...

2017. febr. 11. 19:05
 49/50 anonim ***** válasza:
38%

#47: Sajnos én is ilyen nyámnyila vagyok, nem tudom előadni magam milyen kemény vagyok :(

Csak saját vállalkozásommal 2 hónapi melóval többet kerestem, mint más egy elég jóféle alkalmazotti fizetéssel 4-5 év alatt, majdnem meghaltam egy súlyos motorbalesetben (egy állat miatt) de 2 hónappal később már újra nyeregben voltam kicsit se megrettenve, és a lányokkal való speciális "birkózóedzéseknél" is csak jó visszajelzéseket kapok, és az egyik, egyébként kb háremet tartó partnernek is átlagban 2x annyiszor tudok összerezzenős örömet okozni mint ő nekem/magamnak.

De marketing a lényeg, és aszerint nyámnyila vagyok :D

Néha elgondolkozom, hogy lehet hogy ha kicsi lenne a szerszámom, akkor bennem is meglenne a kompenzációs szellem (nem csak kiröhögném), ami azért jó marketing...

2017. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azóta, kérdező? Találtál párt?
2023. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!