Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki bármit tesz, sohasem találhat párt, egyszerűen azért, mert így született? Hogy valaki egyszerűen nem alkalmas a párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Én 20 éves fiú vagyok, sohasem volt még barátnőm, és nagy valószínűséggel soha nem is lesz, mert csendes, visszahúzódó természettel vert meg a sors. Ezért egyedül fogok megdögleni, még egy randiig nem fogok eljutni soha életemben, mert még annyira sem fogok tetszeni egy lánynak, hogy legalább eljöjjön.

Hiába nézek ki (viszonylag) jól, az nem ér semmit. Ahogy semmilyen más pozitív tulajdonságom sem. Az ilyen, zárkózott férfiakat a nők nem is tekintik férfinak, hanem inkább úgy tekintenek rájuk, mint anyuka a kisfiára.

Nem arról van szó, hogy nem tudnék udvarolni valakinek, annyira zárkózott azért nem vagyok. De nincs meg bennem a társasági hajlam. Ez szerintem bőven elég ok arra, hogy örökre pár nélkül maradjak.

Szerintetek igaz, amit leírtam?

Valóban létezik olyan, hogy valaki nem párkapcsolatra született?



2017. febr. 11. 08:54
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
45%

"Vannak introvertált nők is meg olyanok is, akik nem a "menő" kanokra buknak."

Az első fele igaz, a második nem. Az introvertált nők is a menőcsávókra buknak.

2017. febr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:

#10: Én még nem nyugodtam bele teljesen, de előbb-utóbb nem lesz választásom.

Azt hiszem, igazságtalan a sors. Nem tudom mivel érdemeltem ki, hogy egész életemben csak szívjak.

2017. febr. 11. 11:29
 13/50 anonim ***** válasza:
50%

7-es vagyok.


Nem, teljesen kizárt, hogy legyen olyan fickó, akinél ez nem működik. Ez abszurdum. Legfeljebb Te hiszed azt magadról, hogy nem működne, mert nem szereted magad vagy nem bízol magadban. Nem mondd nekem, hogy sose volt még olyan, hogy egy lány közelsége olyan jó érzéssel töltött el, azt érezted, hogy jó a közelében lenni, hogy megmozgatott benned valamit. Ha már volt ilyen, az azt jelenti, hogy kapcsolatra alkalmas vagy, meg egyébként is, mindenki alkalmas rá, csak sokaknak a tiniszerelmek kimaradnak az életéből, de ezzel nincs veszve semmi.

Ez általában azoknál van, akik fiatalkorukban nem jártak bulizni, zülleni, tivornyázni, nem cigiztek, ittak, stb. De erre nem az a megoldás, hogy megnyomok egy gombot és kikapcsolom magamban ezt a funkciót, és a nőkre többet rá se nézek, mert úgyis leharapnák a fejemet... Ha egyszer egy nő majd a személyiségével úgy isten igazából megérint, akkor belül majd érezni fogod, hogy muszáj megszerezned, akarod őt, kell neked, és majd küzdeni fogsz érte. Lehet, hogy majd villámcsapásként érkezik a dolog, és nem fogsz tudni tenni ellene semmit, mert meg fog őrjíteni az érzés, hogy kell az a nő. És ha majd össze is jön, na, az maga lesz a mennyország. Tapasztalatból beszélek, már többször is volt velem ilyen. De legalább egyszer mindenkinek MUSZÁJ átélnie ezt az érzést. Kötelező. 34F

2017. febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:

#10-es vagyok.


#13-as, nehezen tudom elképzelni azt, hogy ha valaki olyan "kompatibilitás-érzést" érez, amit leírtál, akkor küzdenie kelljen. Akkor valahol a másikban is meg kellene ennek lennie, nem?

2017. febr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

#13

Részben igazad van. Valóban volt már olyan lány, aki tetszett. Közeledni is próbáltam hozzá (már amennyire egy ilyen visszahúzódó ember erre képes), de egyáltalán nem reagált. Szerintem az nem tetszett neki bennem, hogy visszahúzódó vagyok.

Megváltozni egy ilyen ember nem igazán tud, legfeljebb sok gyakorlással kicsit enyhíteni az ilyen természetén.

Való igaz, lesznek az életemben nők, akik tetszeni fognak, és akiknél azt fogom érezni, hogy össze kell jönnöm velük. De ettől még én nem leszek vonzó férfi az ő szemükben.

Nekem ez az érzés nem maga a mennyország lesz, hanem maga a pokol, ha már ilyen túlvilági kategóriákban gondolkozunk. Azért lesz maga a pokol, mert a nő úgysem fogja viszonozni.

Én még soha nem hallottam olyanról, hogy egy magamfajta zárkózott, magának való embernek párja lett volna. Az ilyenek egyedül halnak meg.

2017. febr. 11. 12:12
 16/50 anonim ***** válasza:

Előző vagyok még.


Hozzáteszem, hogy nekem az égvilágin semmi tapasztalatom ebben, 41 évesen anyámon, a húgomon, és nőrokonaimon kívül még csak hozzá sem értem nőhöz eddig. És ez szó szerint értendő. De úgy gondolnám, ha valakiben tényleg ilyen szintű érzés van, akkor annak a másikban is meg kell lennie, ergo nem kell küzdenem érte.

2017. febr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:

#16-os vagyok.


Kérdező: a plátói szerelem szép dolog addig, amíg mással meg nem látod. Onnantól azt is el kell felejtened.

2017. febr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


#13-as, minden tiszteletem mellett: mi a fenéből gondoljátok ti mindannyian, hogy MUSZÁJ? Attól, hogy én már ugrottam ejtőernyőn, és fantasztikus érzés, neked miből lenne MUSZÁJ megtapasztalnod? Ez sem más.

2017. febr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
Nincs kedvem boncolgatni, de én szerintem 99,9% - hogy ebbe bele esem. Annyiból "jó", hogy évek óta érzem, így fel vagyok készülve a magányra.
2017. febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
#18-as vagyok. Utolsó, én már nem is tudnék másképpen élni. :)
2017. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!