Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lúzer lennék, mert 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzer lennék, mert 3 éve egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
3 éve szingli vagyok, de nagyon nem is keresek barátnőt, így jól el vagyok, több ismerősöm emiatt lúzernek tart... emiatt miért lennék lúzer..
2017. febr. 7. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%

1. Ha keresel barátnőt aktívan és úgy nincs semmi 3 év alatt, akkor lúzer vagy.


2. Ha nem keresel nőt és nem nagyon érdekel a dolog, akkor nem vagy az.

2017. febr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha így érzed jól magad,akkor nemhogy lúzer nem vagy,de még tartásod is van,mert nem hagyod magad belevinni olyasmibe,amit nem akarsz :D


Én 1 éve vagyok szingli és tökéletesen elvagyok,kapcsolatban nemis érezném most jól magam.Persze,pasizni szoktam,de semmi komolyat nem akarok.

20N

2017. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Kettes!

Egy kis dugi-bugiban benne lennél?

2017. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is régóta az vagyok, mert nem találok senki olyat, akivel jól érezném magam. Ilyenkor jobb inkább egyedül maradni.
2017. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Van akinél más az ok. Nálam sem egyszerű a helyzet. Én úgy érzem így meg tudom óvni magam és egy másik embert is a csalódástól, mivel egy lelki-pszichológiai ok miatt nem végződhetne, csakis rosszul.


Talán még pár év és kicsit sem fog érdekelni, de most még kicsit fáj, hogy pont én jártam így. Illetve az elszigetelődés...az elszigetelődés, mint sötét árny telepedik rám és vesz körbe egyre inkább. Nem nagyon érzem, hogy lenne kiút.

2017. febr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha akarsz párt, de úgy nem jött össze ennyi idő alatt sem semmi, akkor nyilván vannak veled gondok.

Ha viszont te akarod, hogy ne legyen, és jól érzed magad egyedül, akkor nincs ezzel semmi baj. A haverjaiddal annál inkább.

2017. febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyi idős vagy, de én 41 éves vagyok (F), és mindig is egyedülálló voltam (és igen, szűz vagyok).

Mivel ettől eltekintve viszonylag kevés kudarc mellett sok siker volt az életemben, senki nem tart lúzernek, legfeljebb furának.

2017. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7 És te nem érzed úgy, hogy valami hiányzik? Egy társ, szerelem, akivel testileg lelkileg összetartozhatnál? Ha nem akarsz, nem kell válaszolnod, igazság szerint csak kíváncsi vagyok.
2017. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Dehogynem, de egyre kevésbé. Hozzá lehet szokni. :)
2017. febr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De ha szerettél volna társat, miért nem tettél érte? Miért inkább azt választottad, hogy hozzászoksz a magányhoz?
2017. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!