Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van rajtam kívül olyan akire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kívül olyan akire még egy nő se nézett soha férfiként?

Figyelt kérdés

28 vagyok, még soha nem nézett rám nő. Barátaimon keresztül (amikor velük vagyok) pontosan tudom milyen az amikor bejönnek a csajoknak, megnézik őket. Van elég béna haverom is, akinek én szoktam már mondani hogy "figyelj már, bejössz a csajnak".

Egész életemben próbáltam felvenni a szemkontaktust, satöbbi, de általában elnéznek mellettem vagy csúnyán néznek vissza ("hogy mersz te rámnézni") Kihoztam magamból amit tudtam, mindenen változtattam amin lehet (sport, öltözködés, kiállás, hajviselet, kozmetikus, fogászat, egzisztencia). Sajnos a genetikámon nem tudok. Régen nem gondoltam rondának magam (főleg mert anyám egyedül nevelt és mindig tömte a fejem hogy milyen szép, ügyes, okos vagyok) de már rájöttem hogy az vagyok. Amikor a kancsal, kötekedős 150 centis "brazil" segédmunkásnak is van csaja, akkor gondolkodom el. Már próbálkoztam ilyen csajokkal is, de ők se néztek rám. Már úgy gondolom hogy valószínűleg az ország egyik legrondább férfija lehetek.

Rengeteget próbálkoztam de általában a beszélgetésig, köszönésig se jutok mert már ránézésre leírnak. Meg se tudom mutatni milyen vagyok.


2017. febr. 11. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Most pedig várod a priviáradatot, hogy küldj képet?
2017. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem küldök képet senkinek, nem akarok a napi...-on kikötni. Csak érdekel hogy van e más is így, meg hátha kapok valami tanácsot ami segíthet.
2017. febr. 11. 17:40
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Ha a brazil, kancsal segédmunkásnak is van barátnője, amit nem hiszek, akkor neked hogy hogy nincs, mikor kihoztad magadból a maximumot?

Ez képtelenség. Valamit figyelmen kívül hagysz...

2017. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel téged az, hogy a segédmunkásnak van-e csaja? Az egy tőled teljesen független dolog, magadra koncentrálj. Számtalan olyan eset is van ám, hogy a molett, nem túl szép nő már családos, a 10/10-es modell alkatú csajszi meg nem érti, hogy neki miért nem adatott ez meg? Így is lehet ám nézni a dolgokat.
2017. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert a "brazil" 150 centis melós a saját kategóriájával ismerkedik,sikerrel, te meg a a nálad sokkal magasabb kategóriásokkal akarsz kezdeni. Egyszerűen keress olyan lányokat ,akiken átnéz a legtöbb férfi.
2017. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Nyugi én is ilyen vagyok. Amúgy milyen magas vagy? Az ugyanis döntően meghatározza a sikerességedet a társkeresésben. Az arc a nőknél csak sokadlagos szempont a magasság, testalkat és fizetést követően.
2017. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Nem csak a külső számít, lehet a csávó akármilyen, mert a csajok szeretik a jó humorú pasikat vastag pénztárcával, aki a tenyerén hordozza őt. Na nékem nem adatott meg ez, tehát hasonló cipőben járunk kedves kérdező.
2017. febr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Megint jönnek itt azzal egyesek, hogy a saját kategóriájánál próbálkozzon... Ez hülyeség, én mindig saját kategóriájú csajoknál próbálkozok, de soha nem kellek nekik sem.
2017. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2017. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8-as, azért mert nem vagy tisztába a saját kategóriáddal.
2017. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!