Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem volt még rajtam kívül más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még rajtam kívül más lánnyal, lehetséges egy lánnyal leélni az életedet férfiként?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve, hogy együtt vagyunk, "szabadon eresztettem" ezen a téren kvázi "elhajlási engedélyt" adtam neki, mert úgy gondolom mindenkinek megvan ahhoz a joga, hogy "világot lásson" főleg úgy, hogy én már láttam eleget (mellette is). Erről diplomatikusan hallgatok, lelkiismeret furdalásom is van, nem kérek nagy próféciákat a szerelem ezen őszinte részéről.


Egy éve élünk együtt, minden téren minden rendben csak ezen a fenti dolgon nem tudunk továbblendülni, pedig úgy érzem mindig mutatok újat és nagyon nyitottan beszélgetünk mindenről, ami a kapcsolatunkat érinti. Azt remélem, ha kiéli magát, akkor nyugodtan tudunk egymással tovább élni(, mint ahogy nekem is sokat segített az, hogy volt több viszonyítási alapom). Nyilván most azt remélem, hogy ő annyira szeret, hogy nem bírna más lánnyal együtt lenni, de ez álomvilág. Igazából csak ki akartam írni magamból, tehát csak értelmes hozzászólásokat kérek.

(Én 21 éves vagyok ő 20 éves.)


2012. okt. 1. 17:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
lehetséges, de egyben felesleges i s
2012. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%

Lehetséges,de minek?

Elég kevés esély van rá,hogy találsz egy olyan lányt,aki nem ku*va-idegesítő-partiállat-idióta-nyafka-naív-éretlen.

2012. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Én is ezt szeretném, csak még nem találtam meg a mindenes társam. F
2012. okt. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt hiszem én a "nem ku*va-idegesítő-partiállat-idióta-nyafka-naív-éretlen" kategóriába tartozom, tehát az egy évvel fiatalabb párom talál nehezen hasonlót +úgy érzem én sem találnék hasonlót, mint ő.
2012. okt. 1. 18:05
 5/16 A kérdező kommentje:
Hú, így visszaolvasva tényleg úgy tűnik, mintha fiú írta volna ki... de nem. Sorry. Fiúk, ha ti kapnátok egy ilyen lehetőséget, mit csinálnátok?
2012. okt. 1. 18:08
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez a hozzáállásod ritka:),viszont én is ilyen vagyok.Amikoris a párom 6 év házasélet után fellángolásba esett egy csajszi irányába,tudtam hogy nem hisztire,egetrengetõ háborúzásra van szükség ahhoz,hogy én maradjak az igazi.Helyén tudtam kezelni a dolgot,megbeszélni vele sõt így õszintén megtudott nyílni.És aztán bár neki kusza volt akkor,meg õ sem tudta mit akar vagy hogyan tovább,az hogy megadtam neki a lehetõséget,hogy próbálljon ki mást is,...na ezt a mai nap megköszöni és nem ment mellé azóta sem.Minket ez nem távplitott el mert megvolt a nyitottság részemrõl.Elsõ nõ voltam az életében,úgy gondoltam neki is kijár hogy éljen kicsit kedvére,de engem emiatt lelkisérülés nem ért.
2012. okt. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Fülünyúl ***** válasza:
Szerintem lehet egy nővel leélni egy életet, ha megtaláltuk a megfelelőt. Én legalábbis megtaláltam, 10 évig voltunk együtt, nekem ő volt a nagy ő, érte éltem, tanultam, dolgoztam. Nem is érdekelt más nő, abszolute. A sors iróniája, hogy nálunk a lány 10 év után elkezdett félrekefélni, így lett vége a kapcsolatunknak. Azóta nem találtam olyan nőt, akibe ennyire szerelmes lennék ennyi éven át, ráadásul a bizalmam is megingott a női nem hűségét, őszinteségét, és szeretetteljes mivoltát illetően.
2012. okt. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Azt hiszem valami hasonlót szerettem volna hallani, köszönöm #5! Ha van még olyan akinek van hasonló tapasztalata szívesen meghallgatom.


Ezért gondoltam, hogy még a kapcsolatunk elején élje ki magát, hogy ne zárjuk el a hosszú jövőt magunk elől (+ ne házasság, meg x plusz gyerek után jöjjön ez a téma komolyabban elő...) Aztán ha úgy gondolja tud olyat találni akivel nálam jobban kijön, csak akkor köszönjünk el.


#6 Sajnálom, hogy így jött ki nálad a dolog, szerintem megfelelő nyitottsággal mindent meg lehet beszélni, bár én az elhagyástól való félelem miatt nem mondtam el neki + ez a férfi részéről egy örök fekete folt volna a pár közös életében (szerintem). Azóta engem sem érdekel más férfi rajta kívül.

2012. okt. 1. 18:21
 9/16 anonim ***** válasza:
nekem már volt ilyen esettem és annyira szeretettem, hogy nem mentem egy csajhoz se azóta is együtt vagyunk.
2012. okt. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én lehetségesnek tartom. 25 éves férfi vagyok, nekem párom az első (első csóktól elkezdve mindenben), páromnak meg én vettem el a szüzességét. Lassan 4 éve vagyunk együtt.

Nekem nincs igényem rá, hogy más nőkkel is összeszűrjem a levet, ha vele is jól megvagyok, tehát egy ilyen engedéllyel sem élnék.

Viszont, ha ő akarná kipróbálni, akkor igaz rossz érzéssel, de belemennék. Még mindig jobb ha őszintén elém áll ezzel a problémájával és meg tudjuk beszélni, minthogy eltitkolja, és a hátam mögött folyik mindez. (Ha annyira érdekelné, így is úgy is megtenné, bár nem úgy ismerem, hogy ilyesmit kérne tőlem, vagy megcsalna.)

2012. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!