Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feldobtam a labdát a "srácnak" (. ) célozgattam;hogy találkoznék vele, - finoman, még a számát is elkértem! A reakció azóta is 0. Akkor érdemes feladni és tovább lépni!? Igaz?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 10:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Bárcsak egy nő az én telefonszámomat kérné el...
2017. febr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom. Én két nővel játszottam ezt el, hogy "finoman" közeledtem, vártam rájuk. Az egyik mindig kikerülte a választ és lelki szemetesnek használt, a másikkal összejöttem, de nem lett jó vége. Szerintem örülj annak, amitől megkímélted magad azzal, hogy tojik rád a másik. Érdemes feladni inkább, és olyannal találkozgatni, akit tényleg érdekelsz.
2017. febr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Most mire is vársz amúgy? Hogy ő majd ebből kitalálja, hogy te mire gondolsz? Pár gyenge célzás manapság nem elegendő, mert sok nőtársad viszont ezzel "szórakozik", hogy célozgat, hogy aztán jót nevessen a behülyített emberkén.
2017. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre,hogy háborgás van ebből a "Nők miért nem kezdenek?" dologból.Ezzel szemben,ha megkapják a kezdő lökést/az első lépést,nem lépik meg a másodikat.Persze ennek több oka lehet,pl.:hogy az adott lánytól nem akarnak semmit.Megeshet és szívük joga,csak akkor ne háborogjanak,hogy évek óta nincs senkijük,és a nőket se szidják,hogy "gyávák" meg stb.
2017. febr. 12. 10:46
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

#4


Te most pont ezt teszed a kérdésben, csak fordított nemekkel.

2017. febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért, körbe rajongani nem fogom,ömlengeni,tálcán kínálni magam,udvarolni heteken át... Valószínűleg csak az önbizalma nőne,engem kinevetne,és választana mást a köreiből.Szerintem az sem tűnne fel neki,ha "eltűnnek".Sosem kezdtem én,hiába tetszett az illető.Valahogy mégis mellettem kötött ki.Évek óta nem "fogott meg" senki.Gondoltam, teszek egy próbát,hátha ez a kulcs vagy valami. :DD de nem.
2017. febr. 12. 10:55
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Hát pedig de. Viccen kívül: tűnj el mellőle. Akkor rájössz, hiányzol-e. Megalázni nem kell magad senki szerelméért, csak a könyvekben-filmekben van az, hogy aztán ráébred a férfi, hogy te vagy a társa. Lásd Gárdonyi: A láthatatlan ember. Szegény nőt mit szétalázta a főszereplő évekig.
2017. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Senki nem ítél el, ha te vagy a kezdeményező. Biztos van oka, miért nem lép.


Nekem is volt olyan, hogy elkérték a számomat, de tudtam, hogy az illetőnek van valakije, nálam ez pedig eleve kizáró ok.

2017. febr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

"még a számát is elkértem! A reakció azóta is 0"


És fel is hívtad? Mert ha nem, minek kérted el? Gondolom, te nem akarsz udvarolni, de elvárnád, hogy ő udvaroljon. Kínos...

2017. febr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem adta meg!Úgy érzem,ami nőként tőlem telt,megtettem!Szimpatikus volt,ez tény,de büszkeségem és önbecsülésem azért van!
2017. febr. 12. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!