Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha rossz volt az első benyomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rossz volt az első benyomás az első randin, de attól még szimpatikus a férfi, akkor érdemes még esélyt adnom?

Figyelt kérdés

Nem volt jó az első benyomás, nem éreztem azt a pluszt, viszont nagyon jól elbeszélgettünk, jól el voltam vele.

Változhat az első benyomás? Van esély erre még, adjak esélyt?


2017. febr. 8. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Eléggé rágörcsölsz erre az egészre. Jól érezted magad? Szeretnél még vele találkozni? Ha igen, akkor találkozzatok. Minden más hülyeséget, ilyen-olyan pluszt, felejts el.
2017. febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom netes ismerkedés... nekem még egyetlen első randin sem volt meg a "plusz" ilyen esetben, mert túl nagynak éreztem a nyomást, hogy akkor most azonnal dönteni kell, hogy legyen-e folytatás, vagy sem. Idővel rájöttem, hogy nem kell rágörcsölni, ha valaki amúgy szimpatikus, akkor lehet vele ismerkedni tovább, aztán majd alakul, ahogy alakul. Lehet, hogy egy jó barátság lesz belőle. Nekem az is értékes. Lehet, hogy több is lesz.

És még az is lehet, hogy ő nem akar folytatást, mert bizony ilyen is van. (Nekem volt, hogy elhatároztam, hogy adok esélyt az illetőnek, aztán ő volt az, aki közölte, hogy bár nagyon jól érezte magát velem, ezért, vagy azért nem szeretné tovább folytatni az ismerkedést. Sőt, olyan is volt, hogy mindketten adtunk volna esélyt az újabb találkozónak, aztán mégsem lett belőle semmi.)

2017. febr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még szeretnél vele találkozni, akkor hajrá. Ha nem, akkor nem. Ezen kívül nem kell túlgondolni.
2017. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!