Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudok a kiszemelt lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok a kiszemelt lány referenciái felől tájékozódni anélkül, hogy ne legyen kellemetlen?

Figyelt kérdés
Már megjártam olyan nőkkel akik csak a pénzemre hajtottak, ezért már csak kizárólag tanult, jó egzisztenciájú lányokkal szoktam ismerkedni. Hogyan lehetne már a randi elején megtudnom a pontos referenciáit, hogy pontosan hol dolgozik, mennyit keres, van-e már saját lakása, autója, stb? Nem szeretnék rögtön az elején bunkónak tűnni, azért kérnék ebben tőletek segítséget.

2017. febr. 12. 14:27
 1/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
74%

Egyedül a mennyit keres téma amire nehezen kapsz választ, mert így rákérdezni bunkósság.


De! A többi kérdés első randin előkerül, ha letudod, a de szép a szemed, és a neked is a rolling stones a kedvenc együttesed témakörét, akkor a kövi kör, ki, honnan jött, hol dolgozik, mi a hobbija stb.

A hobbi pl. sok mindent elárulhat. Vannak kimondottan drága hobbik. Ott előjöhet, hogy akkor, hogy finanszírozza stb.

A nők amúgy is büszkék ha sikeresek a munkájukban.


Tehát szerintem nem para a dolog. Csak szót-szót követ és minden kiderül.

2017. febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Nézd meg a fbját, talán kinn van elég adat és kép amiből következtetni tudsz. Amúgy akinek van az általában még többet akar. :D

30/f

2017. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha ilyeneket kérdeznél tőlem, én néznélek téged aranyásónak.
2017. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért kellene ezt az első öt percben tisztázni?

Majd kiderül az, de az meg nem, hogy tényleg tetszel-e neki?

2017. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Én rögtön az elején biztos nem válaszolnék ilyenekre bárhogy is teszed fel a kérdést. Pontosan azért amit írtak előttem, hogy úgy tűnik nem én érdekellek, legalábbis nem rám vagy kíváncsi. Ha már a legelején ilyen bizalmatlan vagy, hogy kinézed belőle, hogy csak a pénzed akarja, akkor egyáltalán mit akarsz tőle? Viselkedj felnőtt férfiként, ha érzed, hogy kihasználnak szakíts és tanuld meg elfogadni, hogy az élet igazságtalan és ne egyből általánosíts minden nőre, mert ilyen hozzáállással minden értelmes, egzisztenciával rendelkező felnőtt nő max kiröhög és átlép feletted. Szerinted minek kellene egy pasi, aki rögtön így indít, mikor sikeres nőként van lehetősége válogatni és tuti talál olyat, aki rá kíváncsi? Még az "aranyásó" buta p*csák is tudják, hogy ilyennel nem lehet kezdeni semmiféle ismerkedési folyamatot. Kivéve, ah egyértelműen csak eltartatni akarod magad. Igazából nyugodtan indíts ezzel, de ennyi erővel a tököd is levágathatod, mert a férfiasságodnak tuti annyi egy ilyen szöveg után.:D
2017. febr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sehonnan, én az ilyen kérdésekre nem válaszolok, nem mondom meg milyen szakmába dolgozok, úgy járok kelek, hogy semmi feltűnést nem keltek, nem minimálbéres a szakmám de tisztába vagyok, hogy ez bármikor változhat egy rossz döntés esetleg munka váltás és bármikor padlóra kerülhet bárki, ezért is kerülöm a felületes embereket és azokat akik az anyagiakat nézik.
2017. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Számomra is fontos a pénz, tudom azt, hogy ahhoz, hogy olyan párkapcsolatban éljünk, később olyan életünk legyen, amilyet én képzelek kell egy bizonyos életszínvonal. Na de egyből ez alapján keresni és így indítani rendkívül gyerekes és sajnálatra méltó.
2017. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mintha egy lókupec azon agyalna,hogy hogyan tudhatná meg,hogy a kiszemelt lónak jók -e a fogai,anélkül,hogy belenézne a szájába,...mert hát ugye az bunkóság :D

Miből gondolod,hogy te tetszenél neki? Ez a másik. A nő is ember. Úgy akarsz ismerkedni,hogy már eleve tudod,hogy milyen a másik?

2017. febr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez csak fordítva van rendben, ha a nő érdeklődik a férfi pénztárcája felől.
2021. okt. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!