Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van okom aggódni csúnyább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni csúnyább pasiként? Egy átlag kedves, aranyos 31 éves nő hamar találhat társat társkeresőn?

Figyelt kérdés

Személyesen megismerkedtem egy 31 év körüli nálam szebb csinosabb nővel. A lány falú helyen lakik, így nincs nagyon szociális kapcsolatai és nem tud ismerkedni. Én szimpatikus vagyok neki, azt mondta, de én még nem készültem föl egy kapcsolatra, ezért csúnya dolog tudom, de talonba tartom. Ő azt mondta nekem minap, hogy megpróbál felregisztrálni egy társkeresőre, mert már nagyon szeretne valakit és hátha talál egy rendes pasit ott. Én kicsit ideges lettem emiatt, de szerencsére tudom, hogy ott a legtöbb pasi szexet akar, így nyugodtabb vagyok és várok, mire úgy érzem készen állok egy kapcsolatra.


A lány elvárásai nem magasak szerencsére, szokásos pénz külső alig számít neki.


2017. jan. 15. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Hát, remélem előbb talál magának egy rendes hapekot, mielőtt "ráfanyalodsz". Nem is értem, csúnya pasiként hova húzod-halasztod a dolgot, valszeg nem azért, mert annyi csajt kúrogatnál éppen. Szóval nem értelek.
2017. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

"Én szimpatikus vagyok neki"


Ahaa meg a többi 9 is, akikről te nem tudsz. Általában többel beszélnek...

2017. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. Egy faluba élünk, kolléganőm is, régóta ismerem, hidd el tudom a környezetét.
2017. jan. 15. 20:52
 4/11 llorTllorT ***** válasza:
egy buta falusit biztos gyorsan elvisznek szexrabszolgának ,amszterdámban. lehet elmegy ez a hajó ,ha sokáig teszed az agyadat.
2017. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Le fogják rohanni. Butaság, hogy minden férfi szexet akar, csak a társkeresős fajta nők a normálisabbakat rondának tartják. Ha tényleg csúnyább vagy, és így is bejönnél neki, akkor nem az igényeivel van baj, tehát találni fog valakit helyetted.
2017. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Társkeresőn rengeteg fickó akar hosszútávú kapcsolatot, nehogy azt hidd hogy csak őrültek vannak ott, 200 üzenetből 5 csávóval már akár össze is tud jönni első hét után.
2017. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"mire úgy érzem készen állok egy kapcsolatra" Ez mit jelent? Addig mit fogsz csinálni? Mással gyakorolsz? Sajnos nem fogsz készen állni mással sem, hisz mással is végig kell menni mindenen. Akkor miért nem inkább vele? Szerezd meg magadnak. Lehet, hogy csúnyának gondolod magad, de ő nem, és ez a lényeg.
2017. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
remélem összejön mással és nem 2. ként kell leélnie az életét melletted.
2017. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben lépnék, nem várnám meg, amíg elkezd társkeresőzni. Nem vennék rá mérget, hogy nem talál ott valakit. Minnél tovább húzod az időt, annál nagyobb az esély arra, hogy talál valaki mást.
2017. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
társkeresőn a nők átlag 50-100 levelet is kapnak, főleg, ha még átlagosan, vagy jobban néznek ki. és lehet sokan mennek a szexre, de ritka aki kizárólag szexért regisztrál a férfiak körében. (ők inkább a tindert preferálják, vagy élőben csajoznak)
2017. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!