Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Melyik társkeresőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik társkeresőt használjátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Melyik oldalra érné meg felregisztrálnom, melyiket preferáljátok? Illetve hogyan kezdeményezzek nálatok, hogy választ is kapjak?

24/F



2017. febr. 13. 00:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Az elet nevu jatekot. Tudod napi 1 furdes es nem vagy kutyagyilkos....mar jo skill
2017. febr. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Haku-sama ***** válasza:
50%

Bár lányoknak szólt a kérdés, ha nem gond válaszolnék férfi szemszögből is:


A lányok többségében nem használnak [komolyan] ilyeneket, maximum a középkorúság felé elindult asszonyok, akik félnek, hogy nem igen kelendők, mert kifutnak az időből. Ha most azt hiszed, hogy szívatni akarom a középkorú nőket, akkor most közlöm, hogy nem igaz, Almási Kitti is leírta a könyvében, hogy ez egy létező jelenség.


Egy fiatal nőnek (lánynak), aki jól néz ki, nincs szüksége társkeresőkre mert anélkül is fel akarják szedni, ha nyíltan nem is, burkoltan biztos. Nem csak a számára ismeretlen fickók, hanem a saját szociális környezetében lévő pacákok is, akik havernak állítják be magukat. Neki csak válogatnia kell tehát :D [más persze a helyzet, ha találkozik egy valódi férfival, de az most nem téma].


Ha mégis regisztrál valaki társkeresőre, akkor annak általában annak kb. annyi értelme lehet, mint amikor a Facebook oldalán és az instagrammon szexi képeket oszt meg, és bezsebeli a sok ezer lájkot/kommentet, ami nyilván még nagyobbat dob az egóján.


24 évesen nem a társkeresőn kéne tehát barátnőt keresni, hanem a való életben. De persze azt csinálsz, amit akarsz...

2017. febr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Siman tudnek az eletben ismerkedni, akar ismerosi korbol vagy ha kell, akar idegenekkel is.
2017. febr. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

En jo parra felregisztraltam, de kb. mindegyik ugyanakkora szerencsejatek.


Olyan levelekre valaszolok, ahol latom, hogy a srac elolvasta az adatlapomat, es valahogy megprobal kapcsolodni.

Pl. A "szia, szimpi vagy, ismerkedünk?" és társai mind sablon levelek, ezekre csak akkor válaszolok ha nagyon szimpi a srác (pl. rendesen ki van toltve az adatlapja es tobb kozos pontot is latok), de ez az esetek nagyjaban nincs igy.

Ha mar valamire rakerdez a levelben, pl. hogy mikkel jatszom, melyik a kedvenc metal egyuttesem, stb. akkor neki biztos valaszolok akkor is, ha nem jon be.


Ha csak tetszikel, szivecsket kuld, bejelol vagy nem tudom mik vannak meg, akkor nem foglalkozom vele, mert az a minimum, hogy ramszanja azt a 2 percet, amig ir egy legalabb ket soros levelet. (Nem, nem varok el kisregenyt meg elettortenetet, felnott vagyok, ugyis megkerdezem ami erdekel.)


En komoly kapcsolatot keresek es fontos szamomra a korrektseg, hogy annak, aki nem csak hozzamvag egy sablon levelet, annak valaszoljak rendesen, meg akkor is, ha elutasitom. Sajnos mas lanyokrol nem tudok nyilatkozni, nem tudom, hogy mennyire igazak a sztereotipiak. :/


Ha lazabb kapcsolatot keresel, akkor nem biztos, hogy ez a taktika a legjobb, de arrol en nem tudok nyilatkozni.


27L

2017. febr. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Badoo,Tinder de szerintem egyiknek sincs igazan ertelme,csak ugy van mert miert ne.

Ott a pasik 95-98% egy igazi luzer.

2017. febr. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lili Fox app. Kicsit olyan, mint a Tinder.

Rakj fel 2-3 normális képet, ez nagyon fontos (már ha kipróbálod). Ha matched van, ne csak annyit írj a lánynak, hogy 'Szia,mizu?', mert tuti válaszra sem méltatnak. Próbálj valami kreatívat bedobni.

2017. febr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nézd meg, mit ír ki a társkereső az arányokról. A férfiak számát szorozd meg hárommal, a nőkét oszd el hárommal és kb. megkapod a valós értéket.

Aztán tedd hozzá, hogy a női profilok 70%-a 3 hónapja be se lépett és ha te írsz egy szimpatikus csajnak, rajtad kívül még tizen fognak, csak abban az órában!

A profilok információtartalma meg általában a nullához konvergál. A legtöbb női profilból semmi nem derül ki az illetőről. Én ha társkeresőt üzemeltetnék, kép és minimum 80%-ban kitöltött profil nélkül senkit nem engednék föl.


A recept férfiaknak: Írj egy jól hangzó sablont, azt küldd el 500 nőnek (aki csak egy picit is szimpatikusnak tűnik, annak mehet), ebből kb hárman fognak válaszolni és talán egyet el tudsz hívni randira.

A recept nőknek: Képzeld el, hogy egy nyílt mezőn vagy, ahol többszáz gépfegyveres lövöldözik, akik közt tízből kilenc őrült és nem szeretnéd, hogy pont egy őrült találjon el. Na, még mindig érdekel?

2017. febr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszadó megihletett! :D Ha van olyan srác, aki társkeresőzne, írjon már rám, tök szívesen kipróbálnék különböző taktikákat, amik szerintem bejönnének a csajoknak :D (Lány vagyok.)
2017. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Haku-sama ***** válasza:
100%

@11:25


Ennyi erővel jobban járna, ha 500 nőt szólítana meg. Nagyobb siker lenne, ha ha élőben szedne fele nőket. Ráadásul mivel sok nővel beszélne, rengeteg tapasztalatot szerezne.

2017. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9

Élőben természetesen jobb lenne az arány, nem kellene 500 nőt leszólítani, de kérdem én:

- Hol lehet manapság ismerkedni? Nincs se normális szórakozóhely, se kulturális hely, se semmi.

- Hogy megy oda egyszem férfi egy hölgykoszorúhoz? Még ha az egyik nőnek tetszel is, barátnői szolidaritásból el fognak küldeni a búsba

- Társkeresőn max. nem válaszolnak, de élőben garantált, hogy jó sokan perverznek néznek és úgy elhajtanak, mint bába a magzatvizet. Ember legyen a talpán, akinek az önbizalma sok ilyet kibír.

2017. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!