Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valtoztassak ezen? 23N

Figyelt kérdés

Par honapja vettem eszre magamon, hogy nagyon vagyom kapcsolatra de nem merem bevallani, sot, letagadom. Volt hogy neten ismerkedtem es osztonosen azt mondtam a randikon hogy en igazabol nem akarok kapcsolatot. Persze ilyenkor jott a kerdes hogy akkor mit keresek tarskereson? Azt mondtam csak unalomuzo es szorakozom, persze innentol mar csak haverkodni vagy megfektetni akartak, mert "nehez eset"-nek titulaltak.

Pedig igazabol nagyon vagyom ra, hogy valakivel randizgassak, es hogy "tudjam hagyni" hogy udvaroljon. Hogy valakivel egyutt csinaljunk vacsit es borozgassunk...

Hogyan valtoztassak ezen?


2017. febr. 14. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű. Elhatározod, hogy tényleg akarod a kapcsolatot és megnyílsz jobban. Másképp nem fog menni. Felesleges túlbonyolítani. Ha érzed, hogy stimmel a tag, akkor uccu neki! :)
2017. febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Olvasd csak el amit irtál! Hát nem egy nehéz eset vagy?:-))
2017. febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a csalódástól félsz, és ilyen "gátakkal" bizony tényleg nehéz ismerkedni. A "női megérzésedre" szükséged lesz, hogy ki tud szűrni, ki akar Tőled komolyat és ki az, aki csak szórakozik. Teszteld a pasikat, ehhez a nők nagyon értenek, és ezzel a módszerrel az esetleges csalódás is nagyobb eséllyel kerülhető el. Ha mélyen belül nagyon vágysz egy kapcsolatra, akkor ezt semmiképp se nyomd el, mert attól csak frusztrált leszel + csak megkapod a pasiktól, hogy "ez a nő azt se tudja, mit akar".
2017. febr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

az az első lépés, hogy megtanulod, hogy a férfiak nem értékelik, hogyha szórakozol velük, és komolyan gondolják azt, amit mondasz nekik.


Ha azt mondod, hogy nem akarsz kapcsolatot, akkor - surprise, surprise - a férfiak azt fogják gondolni, hogy nem akarsz kapcsolatot, és ha nem vagy dagadt, akkor csak rád akarnak mászni.


Először vedd komolyan magadat, utána vedd komolyan a férfiakat is.

2017. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hogy hogyan?Írj rám!25/f
2017. febr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eddig csak *zopattad a pasikat, remélem majd most visszakapod tőlük
2017. febr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem mered bevallani, hogy vágysz kapcsolatra?
2017. febr. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!