Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny vagyok, hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Minden okom megvan rá,páromnak sosem voltam az "egyetlen".

A kapcsolatunk elején a hátam mögött találkozgatott más nőkkel,társkeresőzött,bulikba járt.Ha mentünk valahová,minden nőt megbámult,utánuk fordult.A tévében is ha lát valami jó nőt,kikapcsol az agya,nem is hallja ha szólok hozzá.

Két hónapja lebukott,hogy regisztrált a facebookra,amivel csak annyi bajom van,hogy nem mondta el és hogy szingliként tüntette fel magát,a lakhelynek pedig a szülővárosát,holott két éve nálam lakik.

Arra már gondolni se merek,mit csinálhat a munkahelyén (szerintem azt sem tudják a kollégái,hogy a világon vagyok)

Elmondása szerint imád,velem akarja leélni az életét.Most játsza a "jófiút",de úgy érzem ennyi sz arság után,hogy csak álarcot húzott.

A legrosszabb,hogy féltékenység gyötör,borzasztóan szenvedek.

Ha nézünk valami filmet,már akkor is azon agyalok,hogy ő csak a nőket lesi.Nem merek vele már társaságba menni sem.

Nem tudom,mit tehetnék..


2015. dec. 29. 04:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

És mindent megmagyaráz...

Az elején meg nem gondolta komolyan,ő nem a nő fenekét nézte,ő nem flörtölt,a facere meg annyit mondott,hogy sokat veszekedtünk és úgy érezte szakítani fogok vele és a régi haverjaival akarta felvenni a kapcsolatot.De miért a hátam mögött?(persze nem mutatta meg a profilját,törölte magát rögtön ahogy lebukott)

30+ éves.

2015. dec. 29. 05:01
 2/14 BlackSword ***** válasza:
49%

Ennek vége!!! Ez már csak a hosszú végjáték... Ráadásul semmi olyat nem tett, amit jóhiszeműen nem lehet kimagyarázni... De ha Te féltény vagy, akkor mondhatnak neked bármit, azt Te már nem hiszed el...


Akkor elárulom neked mit csinál a munkahelyén: dolgozik... Egy ártatlan bók, dícséret meg nem bűn...

2015. dec. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok féltékeny típus,soha nem ismertem eddig ezt az érzést.

Ő ad rá okot mindig!

2015. dec. 29. 05:42
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott a fenebe!

Egy parkapcsolatnak a bizalom a lenyege es ha te nem tudsz megbizni a parodban, okkal vagy anelkul az mar regen rossz.

En nem fektetnek tobb energiat egy ilyen kapcsolatba.

2015. dec. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1. Ha ezt érzed, akkor mi a fészkes fenének vagy vele??? Megbeszélted vele, hogy mik gyötörnek téged? Változott azóta valamit?

Sz..rból nem lehet várat építeni!


2. A féltékenység önbizalom hiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban. Remélem ez a videó segít leküzdeni a féltékenységedet: https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ


3. Lehet, hogy mindent csak beképzelsz és szép kis fantáziád rabja lettél. Szokás ez a nőknél.

2015. dec. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nincs önbizalom hiányom!Ez nem jött le?
2015. dec. 29. 07:00
 7/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nekem elég komoly önbizalomhiányod van (ezt mutatja a féltékenység is - mert, ha mégis olyan buta vagyok, hogy összeállok egy ilyen habitusú hapekkal, akkor eszembe se jut féltékenynek lenni, mert tudom, hogy elég vagyok neki, és nálam jobbat nem kaphat, hiába forog). Normális önértékeléssel rendelkező nő sosem alázná meg magát egy olyan kapcsolatban, amiben olyanokat tud mondani, hogy sosem volt ő a párjának az egyetlen... De! Tudtad a kezdetektől, hogy ilyen? Igen. Megváltozik? Nem. Mégis vele vagy? Igen. Innentől nem értem, hogy miért hagyod magad benne egy helyzetben, amin csak te tudnál változtatni, pláne miért panaszkodsz róla. Értelmes, rendes önértékeléssel rendelkező nő felméri, hogy mik a lehetséges kockázatok, eldönti, hogy tudja-e őket vállalni, és utána ugrik bele a kapcsolatban. Te gondolom így tettél, és pontosan tisztában voltál vele, hogy egy senkiházi szoknyapecérrel jössz össze, aki mellett sosem lehetsz biztonságban, és aki sosem fog igazán felvállalni téged, mégis úgy döntöttél, hogy neked ez így megfelel. Ebből levezetve már tényleg nem értem sajnos a kérdésed lényegét. Ha változtatni szeretnél, tedd meg, a hapekjaid-félék sosem fognak megváltozni, máskülönben meg ne panaszkodj a gyötrő féltékenység miatt, ami borítékolható volt a kapcsolat kezdetén, amikor ugye rendes önértékeléssel rendelkező nő révén, te végiggondoltál, és tudatában voltál. Szóval, rajtad múlik. Te döntöd el, meddig hagyod még magad gyötrődni, nem a pasid.
2015. dec. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
neked*
2015. dec. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Miert jo neked, ha egy olyan alakkal vagy egyutt, akiben nem bizhatsz? A "mert szeretem" nem kifogas, attol meg lehetne egy kis onbecsulesed.


Alapjaraton melysegesen elitelem a feltekenykedest, de itt nem azzal van a baj, hanem azzal, hogy ezt a kapcsolatot egyaltalan erolteted. Valtozni nem fog a helyzet, ha ez igy jo, akkor ne panaszkodj, de ha nem igy akarsz elni, akkor hagyd ott.. Annyira meg nem lehetsz gyenge es ostoba, hogy bevedd, amikor epp lebukik es olyankor egy kis ideig kapalozik utanad.. Te is tudod, hogy amint ujra nyeregben van, visszater a regi dolgaihoz.

2015. dec. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ket lehetoseged van. Vagy el tudod fogadni hogy mindig lesz melletted masik de az maximum csak szex lesz (a ferfiak ezt szuperul kulon tudjak valasztani) de az allando baratno te leszel, vagy nem vagytok egymashoz valok es otthagyod.

Erdemes lenne vele elbeszelgetni, hogy miert csinalja. Hianyzik neki valami a kapcsolatbol? Vagy egyszeruen kell neki a valtozatossag? Vannak ilyen emberek, o ezek szerint ilyen. Es vannak hazassagok / kapcsolatok is ahol a ket dolog abszolute kulonvalaszthato, a ferjnek van egy allando akit szeret, mellette meg csak szex kalandok de a feleseg tud rola. Az egyetlen kikotese az volt hogy parhuzamos elet ne legyen belole. Viszont nincs hazudozas, senki sem nezi hulyenek a masikat, abszolut egyenranguak a felek, a no is mehet ha akar. Nyilvan ezt mindenki nem tudja elfogadni egy parkapcsolatban, azert irtan csak le hogy lasd, vannak ilyen emberek is. A Parodnal ami a gond, hogy hazudozik, felrebeszel es hulyenek nez. Szerintem egyszerubb lenne vegere jarni hogy ez neki letszukseglet-e hogy nyitott kapcsolatban eljen, es ha igen akkor Te el tudod-e ezt fogadni. Ha igen, nincs gond. Ha nem akkor viszont sajnos alapvetődolgokban különböztök és a kapcsolatotok folyamatoaan veszélyben lesz. Mondom ezt ugy hogy engem is csaltak mar meg...

2015. dec. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!