Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem megbolondultam mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem megbolondultam mit csináljak?

Figyelt kérdés
Munkát keresek, mióta végeztem a sulival és nem kapok ösztöndíjat, diákmunkára sem tudok menni, nincs egy megb*szott forintom sem, egész nap itthon ülök és úgy érzem becsavarodok. Nem tudok senkivel sem beszélni. Nem feltétlen a párkeresés a cél, hanem fiúkkal is ismerkedek haverkodok, ha olyan normális akivel meglehet jelenni valahol. De sajnos olyanok sincsenek, mint ahogy lányoknál is csak a csúnyákat fogom ki, haveroknál is az olyanokat akik lehúzzák az embert (nem anyagilag hanem az életkedvre gondolok). Mondjuk amúgy is az ország egyik legsz*rabb részén élek.

2017. febr. 14. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:

egy teljes életet felvázoltál, aminek a megoldása elég összetett lehet, de ehhez sajna itt kevés az info...


milyen sulit végeztél? Mit szeretsz csinálni? milyen terveid vannak? miért nem kezdesz el élni?

2017. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha nincs pénzed, akkor hol akarsz megjelenni? Mert max. az utcán való sétálás van ingyen.

2. Ha csak haverkodni akarsz, akkor nem mindegy, hogy csúnyácska a lány? Attól még nem biztos, hogy negatív személyiség. Ráadásul lehet, hogy neki vannak kapcsolatai és tud segíteni álláskeresésben.

2017. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak van valami kávézó (mosogató, kisegítő), pizzéria (futár), ahol tolhatnád. Vagy állj be pultozni egy kocsmába. Kezdetnek pár hónapig megteszi.
2017. febr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

műszaki menedzser

nem mindegy, volt ilyen és a csúnya lány teljesen rámszállt, meg lánynál hatványozottabban igaz, hogy legyen jó megjelenésű.

nem akarok olyan munkát ahol úgy beszélnek az emberrel mint egy kutyával és nem is tűröm el, nem vagyok egy veréb. de a komoly munkákhoz mindig azt mondják, hogy nincs elég tapasztalata...

ja és nem is érdekel az ilyen fajta, dolog, hogy a lány által, volt egy olyan rusnya nő, pedig polgármester volt az apja. Én egyenes ember vagyok, kevés embert kedvelek meg.

Szeretnék elérni valamit az életben egy vezetői pozíció, jó életszínvonal. Hogy ne csicska legyek.

2017. febr. 14. 19:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

Senki, vagy legalábbis nagyon kevesen kezdik vezető pozícióban. Ha akarsz valamit el kell vállalnod a csicska munkát is, legalább addig amég nem jön egy jobb. Illetve a "csicskából" is feljebb lehet lépni ha jó és ügyes vagy (nem csak a munkában, hanem értelmileg is)

2017. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bármilyen ötletet meghallgatok, de a vendéglátás nem igazán jön be, főleg a pultos... nem bírom a sok gyökér embert kezelni, főleg nem az olyan munka ahol siettetik az embert, értelmes vagyok, de nagyon idegesít ha siettetnek.
2017. febr. 14. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

Idegesít minden? Akkor ha egyedül maradsz és nem találsz számodra megfelelő munkát,akkor éhenhalsz vagy mivan veled?

A volt szomszédom is kb így lett hajlektalan.

Soha nem fogsz vezető pozicióba kezdeni sehol. Tapasztalatot meg mindenhol várnak.

Ha neked meg ideiglenessen nem dukal mas munka,akkor soha nem lesz semmid.

Nem tünsz tanultnak vagy csak az egod nagy.

Fogsz még koppanni eleget.

Meg egy értelmes nő,ráadásul csinos is,nem fog szobaálni egy lusta,öntelt,munkanélkülivel.

Legalább is nekem biztos nem kéne egy ilyen pasi.

További jó álmodozást.

N25

2017. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!