Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon átlag alatti csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon átlag alatti csúnya csóró de intelligens humoros kedves cuki pasiként érdemes jó nőknél próbálkozni hogy barátnőm legyen?

Figyelt kérdés
Sokan mondják itt hogy a nőknek humor intelligencia számít nem a külső. Vajon igazuk lehet.....
2017. febr. 15. 11:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
10# Egyik se vagyok a harom kozul es fontos az intelligencia.
2017. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Életemben nem láttam még olyan nőt, akinek bejött volna egy olyan pasi, aki a "cuki" szót használja magára.
2017. febr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A külső is számít, mindenkinél, legalább egy olyan szinten,hogy vonzódjon a másikhoz szexuálisan. Ha ez nincs meg, akkor hiába a kedvesség, humor stb. Aki azt állítja,hogy neki nem fontos a külső, az hazudik, másoknak is, magának is. Régen én is ezt hangoztatta,aztán amikor oda került a sor,akkor kiderült,hogy számít nálam is.
2017. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!