Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakat komolyan ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat komolyan ennyire a farkuk irányítja?

Figyelt kérdés
Van egy fiú meg egy lány barátom. A fiú barátomnak nagyon bejön a csaj, de a csajnak ő sosem jönne be (nem túl népszerű a lányok körében). Szóval amikor kettesben vagyunk a sráccal tökjól elvagyunk,. elbeszélgetünk, de amikor megjön a csaj is, mintha kicserélnék. Hiába szólok hozzá, nem figyel. Fut a csaj után, mint valami pincsikutya, ölelgeti, de nem veszi észre, hogy a csajnak nem ő tetszik, és soha nem is fog. :/ És annyira szánalmasan néz ki, ahogy pitizik neki, csak hogy egyszer megkaphassa, és sosem fogja... :D Mintha valami szolgája lenne. Amikor ott van a barátja, akkor neki is nyal, meg a csajnak is, mintha be akarna szállni hozzájuk. De a háta mögött meg kibeszéli a csajt, mint az állat. Nem értem, komolyan ennyire dugásközpontúak a férfiak, hogy így képesek bealázkodni? Ugye nem? :D
2014. márc. 29. 08:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

Igen, ennyire. Agyuk elég csekély sajnos.

20/L

2014. márc. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyébként okos a srác, és tök normális, de ez annyira szánalmas, amikor ilyenné változik. A semmiért :D
2014. márc. 29. 08:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenkit irányít a farka. Persze vannak ilyen szerencsétlen emberek mint az említett srác de ne általánosítsunk.
2014. márc. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem mindet a farka irányitja.....ez esetleg egy fiatal srácnál van így, egy felnőtt férfi ezt már sokkal okosabban csinálja, mindegy hogy a cél nála is ugyanaz :)
2014. márc. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Drága egyes! Attól még hogy olyan szerencsétlen vagy, hogy ilyen fiúkat fogsz ki, ne általánosíts.
2014. márc. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lényegében az agy kevesebb vért kap merevedéskor, tehát csodát (esetenként bárminemű Gondolkodást) hiába vár az ember tőlük olyankor.

Igen, bizonyos kor alatt bármit (barátságot, szövetséget, akármit) eldobnak a fiúk egy dugás lehetőségéért. Ha jókat beszélgetnek egy lánnyal, inkább vállalják, hogy összezúzzák a jó haveri viszonyt, ha egy pici lehetőséget is látnak a farkuknak. Márpedig mindig látnak, beleképzelik a semmibe is és ha nem jön össze rendre az a következménye, hogy elfordulnak az utcán sőt, van aki még halálos ellenség is lesz, amiért nem dughatott. Az idősebb pasik már érettebben gondolkoznak, tudják, hogy más csaj is van a világon és le***. Közülük azért kevesebben bolondulnak meg, de azért akad rá pl.

Mi nők ezt nem tudjuk felfogni, mert nekünk minimális az a vérmennyiség, amit a szervezet elvon az agytól izgalmi állapotban (nem véletlenül lett így kitalálva, saját védelmünkre, hogy ne minden gyerek egyéjszakás kapcsolatból, drogos/alkesz apától foganjon és ne futkorásszon mindenki terhesen, ne népesedjen túl a föld.)

Tehát egy férfi igen egyszerű, elég a látvány és a logikus gondolkodást, az észt elfújták, csak rohanna bele a szexbe. A nőnek a látvány ahhoz egy alap, hogy "el lehet viselni a külsejét" - az esetek 8-10%-a, hogy nem az undor fogja el. Aztán kell a többórás/napos beszélgetés, amiből "na biztonságban vagyok, nem hagy ott a szex után, talán lehetne valami"- ehhez a belépőkártya.

Aztán a személyes, egymás mellett ücsörgések. Azért kell a nők mellé leülni és elég csak leülni, hogy érezzék az illatod (nem a parfümöt, a saját illatot) mert egy nő attól zsong be. A feromonoktól. Minél eltérőbb a dns-e a pasinak, annál jobban be fog jönni a csajnak, mert annál egészségesebb utódra van esély (mindez tudatalatt).

Szóval egy nőnek ennyi minden (és néha még: a pénz) is kell ahhoz, hogy szétrakja a lábát (a legtöbbnek). Míg a férfinak elég egy helyes külső.

Én az összesnél ezt tapasztaltam akivel eddig beszéltem. Még a foglaltaknál is, ahogy szingli lett, gyorsan bepróbálkozott, mert beleremélte a beszélgetésekbe a dugás lehetőségét. Nem-et mondtam, szóba se állt velem utána, nem köszönt egyik sem.

2014. márc. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1 f*$zfej miatt miért degradálod a maradék 3,5 milliárd férfit?
2014. márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem minden férfit, én ilyet sosem csinálok, ha tetszik egy lány de van barátja, el is felejtem olyan szempontból. 24/F
2014. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajnos többségénél ezt tapszatltam. Nem hiába mondják hogyha a ...... feláll az ész megáll. (sajnos minden korosztályba, pont tegnap mozdult rám egy két gyerekes apuka jó 20 év korkülönbséggel, hát nagyon boldog voltam mit ne mondjak)


Ennyire azért nem kell elkeseredni vannak még normálisak is akiknél nem a világ központja az hogy legyen egy menet a csajjal. Csak meg kell találni őket.

2014. márc. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A lányok komolyan csak a pénzéért vannak együtt egy pasival?

Erről pedig ennyit,ide egy pontot kérek.

2014. márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!