Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg vannak olyan nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan nők, akiknek számít a végzettség?

Figyelt kérdés
Több nőtől is megkaptam, hogy ők nálam céltudatosabb partnert keresnek. Csak Bsc diplomám van, és volt aki kerek perec megmondta, hogy ez alacsony végzettség. Kicsit meglepődtem. Mondjuk volt köztük olyan is, aki a doktoriját csinálta éppen.

2017. febr. 15. 19:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Hat en egy Bsc diplomat nem tartanek alacsony vegzettsegnek de kinek mi.
2017. febr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
20%

Párom BSc-s mérnök. Én BSc-s diplomás ápoló. Nekem lesz egy doktori, orvsin. De még midnig többre nézem az ő mérnöki diplomáját mint a majnai orvosi diplomám :D


Az se érdekel ha kertész lenne...de legyne ugyanilyne intelligens ember. Ennyi a lényeg.

2017. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
5%

Most komolyan?

Mint ha 8 általánossal, nem lennének milliomosok. :D


Ha tőlem kérdeznének ilyet:

Nő: "Milyen végzettségem van?"

Én: "Világmegváltó!" :)

Nő: "Most komolyan."

Én: "Ismerkedési professzor."

2017. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Persze, hogy vannak, ahogy férfiak is.

Még nekem is fontos, hogy azért se analfabéta se professzor ne legyen a hölgy, akivel együtt gondolom el az életem.

Közös téma meg ilyenek eléggé tudnának hiányozni, főleg ha első esetben még olvasni se nagyon tud, második esetben meg elmeséli mi volt a munkahelyén én meg csak pislogok, hogy "Pepee, mos' miva'?"

Volt egy olyan hölgy, akivel végülis azért nem fordult komolyabbra, mert ő orvos volt én meg kecskepásztor. Tökre meg is értem a fenntartásait.


Az mondjuk kicsit fura, hogy bsc nem elég jó, msc (vajon elég lenne?), de hát ízlések és pofonok.

2017. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
9%

Persze hogy érdekli őket.... hiszen te tartod majd el őket. :)

Az öltözködésedböl ítélnek és utánna jön a karrier. !! Ennyi!!!

2017. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
2%

ez egy kifogás.

rád tolt egy brutál shit tesztet,ami viszont azt mutatja,hogy azért érdeklődése van és ha kivéded akkor esélyed is.

de ha ez annyira kizökkentett,hogy meglepődtél,akkor gondolom buktad és behúztad füled farkad.

egyébként meg alap hiba,hogy nem a shitet reagáltad le,hanem a konkrét mondandóról kérdezel ami kb mellékes,a lényeg a shit lokalizálása és kivédése lett volna.

2017. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
30%
Nem alacsony az, sokan még egy OKJ-hez is s.eggh.ülyék. Azért nem mindegy, hogy mondjuk egy Geológus vagy Geográfus BSc-d van vagy egy szabad bölcsész.
2017. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%

Nekem igen, egy érettségit legalább hozzon össze a férfi, és mellé egy szakmát.


Örülök, ha bat vagy bsct végzett, annak is, ha mesterképzést. De ne legyen már doktor, meg ne legyen 3-4 diplomája, ne 10 évet tanuljon.


Minden nő legalább olyan ambíciózus férfit keres, mint amilyen ő.


Én utasítottam már el nálam magasabb végzettségű férfiakat, túl sok volt, egy ponton túl zavar. Emlékszem az egyik még be is szólt.

2017. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten azért tényleg nem elhanyagolható a végzettség, de nagyon meglepő számomra, hogy valakinek egy alapszakos diploma túl kevés. Még akkor is ha valaki doktor.
2017. febr. 15. 20:47
 10/25 anonim ***** válasza:
75%
Nekem számít, eddig még nem volt gond belőle, hogy nem 8 általánost végzett pasikkal álltam szóba.
2017. febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!