Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, egyéni preferenciák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, egyéni preferenciák között melyik áll előrébb nálatok a rangsorban párválasztásnál?

Figyelt kérdés
Állítsátok sorrendbe: Karrier, fizetés, küllem, végzettség, befolyás, hírnév, stb.

2016. nov. 11. 19:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%

Szóval most felszínes tulajdonságokról kell rangsort csinálni?


1.Külső, mivel az fog meg

2.Belső, mivel az tart meg


A többi nálam 20-ad rangú helyen áll, fölösleges sorba rendezni.

2016. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
40%
Csak egyetérteni tudok az elsővel
2016. nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
54%
#1 +1
2016. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%

Ezeket nem tudom sorba állítani :)

Nekem első helyen áll a belső tulajdonságok, a belső érték, de ehhez szorosan hozzásimul a külső. Tehát a belső fontosabb, de vonzódnom is kell hozzá külsőre. Erre példa, hogy nem szerettem a kék szemű, és a szögletesebb arcú férfiakat. A párom most mégis ezeknek a jegyeknek a tulajdonosa, és mára már megőrülök a szemeiért :) A munkája/végzettsége pedig esetleg annyiban számít, hogy nagyon büszke vagyok az elért eredményeire, a sikereire. Nem a fizetése érdekel. Hírnév, befolyás meg egyáltalán nem érdekel :)

2016. nov. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
A kérdésre kéne tudni válaszolni.
2016. nov. 11. 19:46
 6/27 anonim ***** válasza:
98%
Tudni kéne értelmes kérdést feltenni.
2016. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%

Őszintén? Nekem ez lenne a sorrendem, ha ebből kéne választanom:


Fizetés, végzettség, küllem, karrier, befolyás, hírnév és így tovább.

22/L

2016. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
Engem a ferjem azzal vett le a labamrol anno hogy az elso talalkozasnal nagyon idvarias es torodo volt.
2016. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Stb. alatt lehet belső tulajdonságokat is felsorolni, az nem érvényes ha csak kategóriát írtok, hogy fontos a belső.

Nem kérek regényeket, ne feledjétek a háború és békét már megírták.

2016. nov. 11. 19:59
 10/27 anonim ***** válasza:

Nem ezek a preferenciáim, de ha már erre kell válaszolni...

Fizetés = végzettség, küllem, befolyás, karrier, hírnév.

2016. nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!