Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy az ilyen kérdések a Tini párkapcsolatok kategóriában szerepelnek :) Úgy látszik velem nem stimmel valami, ha itt teszem fel a kérdést, de hátha van valaki ék ötlete. Én 29 éves vagyok, és tetszik egy férfi akivel az utcán szoktuk nézni egymást, illetve tudom ki ő, de ő rólam nem tudja elvileg. Nem vagyok sem kezdeményező típus, sem pasizós, így nem tudom mit tegyek, de nem szeretnék lemaradni róla. Mit tegyek, hogyan ismerjem meg úgy, hogy ne legyen nyomulás? Volt már kapcsolatom természetesen, volt együttélés is, de akkor sem az erősségem a dolog, és félek, hogy ezért nem lehet semmi...
2017. febr. 15. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért,ez engem is érdekel.
2017. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Szívből örülök, hogy női részről egyre több ilyen kérdést olvasok. Legalább ti is kapizsgáljátok már, milyen nehéz és mennyi örlődést okoz egy kezdő lépés megtétele, kitalálni, hogy mit is mondjak neki, úgy, hogy ne égjek be előtte, ne legyek túl rámenős, de pipogyának se tartson, hogyan hozzam előtte a legjobb formámat, hogyan nyűgözzem le, mivel tudnék rá hatni, stb... Aztán az esetek nagy részében pedig megélni a kudarcélményt. Tisztelt Hölgyeim, mi férfiak ezeken megyünk keresztül rendszeresen, és mivel ma már ugyebár egyenlőség van, ti is kóstoljatok bele a mi kis világunkba. Ugye, hogy nem egyszerű a helyzetünk?
2017. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves 2-es ahelyett ,hogy itt okoskodsz,adhattál volna tanácsot is...

Én sajnA nem tudok,mert ilyen helyzetben vagyok én is

2017. febr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2: Én sosem gondoltam, hogy ez könnyű, legyen az férfi vagy nő... Én alapvetően úgy gondolom, hogy a férfinak kellene kezdeményezni, de mivel én tudom, hogy ő ki, ő pedig nem, így ha nem akarom, hogy más gyorsabb legyen, mégiscsak nekem kellene...


Többiek: Remélem kitalálunk valamit, jó érzés, hogy más is van így :)

2017. febr. 15. 23:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Nos ugye az alapvető probléma ilyenkor az szokott lenni, ha az ember úgy gondolja, hogy "ha odamegyek, de nem sikerül, akkor végképp semmi esélyem nem lesz utána". Igaz? De ezzel csak az a baj, hogy ha nem mész oda, akkor 0 esélyed van, ha odamész, akkor minimum 1. :) Tudni kéne, hogy milyen típusú a srác, én a lazábbak közé tartozom, talán ezért is van, hogy könnyen odamegyek egy nőhöz, és nagyon meglepődöm, ha egy nő jön oda hozzám (nem sokszor, de előfordult), viszont ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem örülök neki, sőt, kicsit talán szexi is. Ez nem jelenti azt, hogy te futnál a pasi után, ha lekoptat, te ráakadszkodsz, az a pasi után való futás, ez szimpla helyzetkihasználás. Ha tetszik, ne habozz, nincs semmi értelme, mert odamegy egy "tökösebb" nő (bocs :D), és elviszi. Most ne állj le azon gondolkodni, hogy ő miért nem jön oda, meg mittudomén, lehet, hogy ő is félénk, de nagyszerű társra lelnél benne, lehet, hogy van barátnője, de legalább nem őrlődsz, hanem azt is megtudod, lehet, hogy homály szegény egy kicsit, aztán nem is nagyon látott meg, hiába próbáltál vele szemkontaktust felvenni, sok oka lehet. Ha kicsit "gyökerebb" (elnézést a kifejezésért, nem tudom máshogy mondani :D), akkor alakíts ki egy helyzetet, amiből el tudtok kezdeni beszélgetni, vagy ha ilyen úriemberes-típus (pl zakóban jár, nyakkendőben), akkor is ez a megoldás, ha picit lazábbnak látod, akkor meg menj oda, és mondd meg neki, hogy bejön. Én egy ilyennek pl a felocsúdás után nagyon örülnék (nyilván feltéve, hogy bejön a nő, de ezt innen úgysem tudod meg):


Szia! Ne haragudj, hogy csak így idejövök, de láttalak már párszor errefelé, és helyes srácnak tűnsz. Nem igazán szoktam pasikat leszólítani, így nem is akartam gondolkozni azon, hogy mit mondjak, inkább idejöttem.


Erre ha normális választ kapsz, akkor sínen is vagy. Ha nem, akkor úgyis leves az egész. Sok sikert! :) 24/F

2017. febr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csak szimplán össze szoktatok találkozni, de mondjuk nem beszéltek, akkor próbálj meg valami jelet küldeni felé. Pl: mosoly, hosszan nézz a szemébe meg ilyenek. Ha viszont szoktatok beszélni is, akkor kerek perec kérdezz rá, hogy nincs-e kedve kávézni, teázni stb. veled. Ma már nem ciki a nőnek megtenni az első lépést. Egy 37 éves férfi
2017. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából neked kell odamenni, mert téged esz a penész. Ha nem mész, kárhoztatni fogod magad sokáig. Kozsdi Tamás azt mondta, hogy akivel találkozni kell, azzal találkozni fogunk. Ha nem sikerül, akkor nem ő a te társad. Csak akkor leszel vesztes, ha nem mész oda hozzá. 9/11
2017. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!