Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az örök kérdés és rejtély:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az örök kérdés és rejtély: szerintetek létezik-e igaz barátság férfi és nő között?

Figyelt kérdés
Szerintem igen. Ha szexuálisan egyáltalán nem vonzódtok egymáshoz, de emberileg abszolút megvan köztetek a harmónia, akkor miért ne lehetne? Vagy egy idő után kötelezően kibukik, hogy az egyik fél többet akar majd?

2017. febr. 17. 12:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

Igen.

Nem fogom részletezni, de a barátaim nagy része nő, és nem tűnik úgy, hogy mindegyikük rám lenne izgulva, mint ahogy én sem akarom sorba dugni őket. Innentől meg is dőlt a felszínes idióták által hangoztatott "úgyis valaki többet érez" elv.

2017. febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Az együtt minden nap sülve főve barátság biztosan nem. De így heti 3-4 naponta viszonylag hosszabb találkozókkal, meg más barátokhoz csapódva természetesen :) Sok ilyen nő barátom van.
2017. febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Felszínes haveri barátság simán. Olyan mély, és bizalmi dolog, mint amit én a legközelebbi barátaimtól várok el, az szerintem nehézkes. Nyilván vannak kivételek, meg ha két ember gyerekkora óta barát, és kb testvérekként tekintenek egymásra, úgy talán elképzelhetőnek tartom, de azért alapvetően nem hiszek benne, hogy ez valóban működhetne.
2017. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Bence_ ***** válasza:
18%
Párkapcsolaton belül simán.
2017. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

igen!

évek óta van két nagyon jó lány barátom, akikre mindig számíthatok!

Sosem szexeltünk, bár én először kapcsolat céljából ismerkedtem meg velük, de később valahogy ez átment barátság részre, és azóta is folyamatosan mélyül :) (nem szex irányába, mindketten kapcsolatban élnek most, egyikük terhes is már)

Szóval vannak ilyenek én úgy gondolom :)


26/F

2017. febr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
Ez, emberfüggő. Nekem, a nő, az nő. Mindegy, hogy a főnököm, ismerős, szomszéd, barát, stb, Bugyit visel, amit le lehet venni. Lehet, hosszú évekig eszembe sem jut, de bármikor eljöhet az a pillanat, amikor le akarom róla venni.
2017. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
15%
Az egyik fél akkor is többet érez, ha ezt sosem vallja be. Ám ha a körülmények úgy alakulnak, akkor egy effajta "barátságból" nagyon könnyen alakulhat potyadugás. Kevés férfi utasítana egy ilyet vissza. Lehet hogy soha nem adódik rá alkalom, de ha netán mégis, az sosem baj. Ez persze a nő részéről is igaz lehet...
2017. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem olyan örök és rejtélyes kérdés, kivéve azoknak, akiknek az intelligenciája a mélyben van.

Létezik igaz barátság férfi és nő között. Miért? Mert már rengetegen átélték. Attól, hogy egyesek képtelenek rá, más még képes.

Kb. mintha azt mondaná valaki, hogy nem léteznek akrobaták, mert ő nem tud úgy ugrálni, mint ők.

2017. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Létezik. 20 éve vagyunk barátok. Volt, hogy egyikünknek se volt kapcsolata, mégse lett több. Pont mintha testvérek lennénk.

Nem lógunk egymáson minden nap, nem ölelkezünk, semmi puszilkózás: elvégre barát. Nem több.

Sok esetben azt látom, hogy a férfi-nő barátság itt bukik, hogy jóval több benne az intimitás, mint ami egy baráti viszonyba belefér.

Az viszont már nem barátság. ;)

2017. febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%
Nekem vannak lány barátaim, de kivétel nélkül mind rám mozdulna, ha tehetné, ez néha kissé frusztráló.
2017. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!